Görüş Bildir

Hitman Haberleri

Hitman ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Hitman ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Hayatın Karanlık Tarafından 9 Etkileyici Belgesel
Şüphesiz belgeseller, kolaylıkla göremeyeceğimiz veya yalnızca sözel olarak ifade edilince tam manasına varamayacağımız olguları bize çok daha açık ve güçlü bir şekilde anlatabiliyor. Aşağıda yer alan 9 belgesel ise içinde yaşadığımız toplumların karanlık tarafı ile ilgili. Suç, suçlular ve bunun etkilerini apaçık ortaya koyan bu belgesellerin şok edici içeriği gözümüzü kapattığımız ama varolduğunu bildiğimiz bir gerçeği ortaya koyuyor: Kötülük var.
En İyi 12 Oyun Karakteri
Hepimiz oyun oynarken hayranı olduğumuz veya ismi aklımızdan çıkmayan en az 1 karakter vardır.İşte hafızaya kazanan oyun karakterleri
Oyunlarda Gözümüzden Kaçan 22 İlginç Detay
Çoğu zaman oyunun gidişatına dalıyoruz ve küçük ayrıntıları fark etmiyoruz. Oyun yapımcılarının oyunlarda gizledikleri bazı zekice detaylar var ki, dikkat etsek bile bunları görmek biraz zor bizler için.İşte dünyanın en çok oynanan oyunlarından bazı seçmeler;
Yolu Bir Şekilde Türkiye'den Geçmiş 14 Hollywood Yapımı Film
Şark Ekspresinde Cinayet 1974 Birleşik Krallık yapımı dedektif filmidir. Özgün adı Murder on the Orient Express olan film Ocak1977'de Türkiye'de sinemalarda gösterime girmişti.Agatha Christie 'nin aynı adlı romanından senaryosunu Paul Dehn'in yazdığı filmi Sidney Lumet yönetmiştir. Müziklerini Richard Rodney Bennett'in yaptığı filmin görüntü yönetmeni Geoffrey Unsworth'tur. Filmde çok geniş bir oyuncu kadrosu rol almıştır. Filmin bazı bölümleri Türkiye'de çekilmiştir.