Görüş Bildir

Elvis Presley Haberleri

Elvis Presley ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Elvis Presley ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Ufkunuzu Açacak En İyi 14 Kişisel Gelişim ve Motivasyon Filmi
Kişisel gelişim her insan için oldukça önemli. Zira eğitim ve öğrenme hayat boyu devam ediyor. Her öğrendiğimiz yeni bilgide, kendimizi geliştirdiğimiz her konuda daha iyi şeyler yapabilme, faydalı olma ve fark yaratmak üzere kendimiz olayların ortasında buluyoruz. Bu nedenle kişisel gelişim ve motivasyon oldukça önemli. Biz de sizler için azim içeren, motive edici, umut veren, ders veren, başarı öyküsü içeren hatta öğrenciyseniz ders çalışmaya motive edici kişisel gelişim ve motivasyon filmlerini bir araya getirdik. Kişisel gelişim için ne yapmalıyım diyorsanız bu filmleri izleyerek başlayabilirsiniz. Keyifli seyirler! Film açıklamaları beyazperde.com adresinden alınmıştır. 
Genç Yaşta Hayatını Kaybeden 20 Ünlü İsim
(20 şubat 1967 - 5 nisan 1994)8 nisan 1994‘te kurt’un cesedi, seattle'daki evinin garajının üzerindeki odada , alarm sistemi yerleştirmek için gelen bir elektrikçi tarafından bulundu. kotunu, gömleğini ve ayakkablılarını giymiş olan kurt, göğsünün üzerinde bir pompalı tüfek ile sırt üstü uzanmış durumdaydı. tek bir kurşun ile suratını dağıtmıştı. cesedin yanında birtakım kişisel eşyalarla birlikte bir de intihar mektubu bulundu. intihar olgusuna cobain ailesinin geçmişinde çok sık rastlanılmaktadır. burle cobain adında bir akraba, kendini karnından vuruyor, bundan beş yıl sonra da burle’in kardeşi kenneth kafasına sıktığı tek kurşunla ölüyordu. aslında bu tür ölüm aberdeen'da oldukça yaygındı.
Jose Feliciano Hayata Veda Etti
San Juan’da sabaha karşı 04:00’te aracı elektrik direğine çarpan 78 yaşındaki şarkıcı, hastaneye yetiştirilemeden aracının içinde vefat etti. Özellikle salsa tarzı parçalarıyla dikkat çeken Latin müzik efsanesi Feliciano, 2008’deki Latin Grammy’lerinde Hayat Boyu Başarı Ödülü’ne değer görülmüştü. İki yıl önce Türkiye’de de bir konser veren Feliciano, Türkiyeli hayranlarına unutulmaz birkaç saat yaşatmıştı. Porto Riko’nun Lares kentinde 1945’te dünyaya gelen ve doğuştan âmâ olan müzisyen, 17 yaşındayken ailesini geçindirmek için okuldan ayrıldı ve profesyonel müziğe başladı. Çeşitli yerlerde sahne alan Feliciano, özellikle 50’lerin rock müziğinde etkilendi. 60’larda Amerika’ya yerleşen müzisyen, burada çeşitli bar ve pub’larda sahne almaya başladı. İlerleyen yıllarda Joan Baez ve Bob Dylan gibi efsane isimlerle çalmaya başlayan Feliciano, 1965’te ilk albümü The Voice and Guitar of Jose Feliciano’yu çıkardı. Amerika’da büyük beğeni kazanan albümü, pek çok müzik listesinin üst sıralarında yer aldı. Müzik kariyeri boyunca 50’den fazla albüme imza atan sanatçı, en son 2012’de rock’n roll efsanesi Elvis Presley anısına The King, José Feliciano Tribute to Elvis Presley adlı albümünü yayınlamıştı. TUNCA ÖĞRETEN/Taraf