Görüş Bildir

Cara Delevingne Haberleri

Cara Delevingne ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Cara Delevingne ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Moda Dünyasının Charlie Chaplin'i
Kısaca Charlie Chaplin KimdirThe Immigrant filminde bir ABD memurunu tekmelediği sahne ve son olarak Altına Hücum filmindeki bazı sahnelerin komünizm propagandası olarak yorumlanması gibi olayların etkisiyle Chaplin'in ABD'ye girmesi yasaklandı. Bunun üzerine karısı ve çocuklarıyla birlikte hayatının sonuna kadar yaşayacağı İsviçre'ye yerleşen Chaplin, ancak 1972 yılında Oskar Özel Ödülü'nü almak için yıllar sonra ABD'ye geri döndü. Takip eden yılda City Lights adlı filme bir kez daha Oscar ödülünü kazanmıştır. 1975 yılında 86 yaşında iken İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth tarafından şövalye unvanına layık görülmüştür.
Hayranlarıyla Fazla Samimi Olan Ünlüler
Gösteri dünyasının ünlülerinin hayranlarına imza dağıtıp birlikte hatıra fotoğrafı çektirmesi çok sıradan... Çünkü bazıları bu 'karşılıklı sevgi alışverişini' zaman zaman öylesine abartıyor ki... Kimi sahneye fırlayan her hayranını dudaklarından öpüyor, kimi de göğsünü kalçasını imzalıyor...