Görüş Bildir

Zafer Partisi Haberleri

Zafer Partisi ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Zafer Partisi ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Hangi Ülkeler Kadınlar Tarafından Yönetiliyor?
Birleşmiş Milletler tarafından tüm dünyada tanınan ülke sayısı 193. Bunlar arasında kadınların yönettiği ülke sayısı ise Hırvatistan'ın da son olarak kadın bir lider seçmesi ile ancak 19'a yükseldi.Bu harita size kadınların hangi ülkelerin hükümetlerinin başında olduğunu gösteriyor.
Yeni Bir İttifak İddiası: Merkezde Zafer Partisi Olacak
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, dün Hatay’a alınmamasıyla gündem olmuştu. Bugün ise Zafer Partisi ve Ümit Özdağ hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Merkezinde Zafer Partisi’nin olacağı ve şimdilik beş partinin katılacağı bir ittifak kurulacağı belirtiliyor.
Pirus Ne Demek? Pirus Zaferi Ne Anlama Geliyor?
13. Cumhurbaşkanı seçim sonuçları hakkında açıklama yapan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ 'Bu bir Pirus zaferidir' ifadelerini kullandı. Özdağ'ın açıklamasının arından vatandaşlar Pirus zaferinin ne anlama geldiğini merak etti. Pirus'un ne ifade ettiğini öğrenmek isteyenler arama motorlarına yöneldi. Peki Pirus ne demek? Pirus zaferi ne anlama geliyor?