Görüş Bildir

yabancı dizi Haberleri

yabancı dizi ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. yabancı dizi ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Bayram Tatilinde Kaliteli Vakit Geçirmek İsteyenlere Birbirinden Muhteşem Yabancı Dizi Önerileri
Merhabalar. Kurban Bayramı tatili yaklaşıyor ve siz de bu bol dinlenmeli tatil günlerinizde seçiminizi dizi izlemekten yana kullanacaksanız bu liste tam da size göre. Bu içerikte son zamanların ve birkaç on yıl öncesinin en çok beğenilen dizilerini sizler için listeledik. Aralarında hâlâ izlemediğiniz varsa onlara bu bayramda bir şans verin.İyi seyirler ve iyi bayramlar dileriz.
Günümüzün En Çok İzlenen Yabancı Yapımı 10 Dizisi
Yabancı dizilerin Türk yapımı dizilerden daha çok tutulduğu bariz bir gerçek. Her gün bir dizinin yeni bölümünü heyecanla bekliyoruz. Peki 'şu sıralar' en çok sevilen bu yabancı diziler hangileri? Ufak bir not, sıralamalar popülerlik sırasını belirtmemektedir. Galeri oluştururken çok kullanılan yabancı dizi izleme sitelerinin popüler diziler listeleri dikkate alınmıştır.
Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 16 Yabancı Dizi
Yabancı dizi keyfine de doyum olmuyor diyenler için izlemeden sakın ölmeyin dediğim dizileri bir liste halinde topladım. Her biri bizzat benim izleyip tavsiye ettiğim diziler olup muhteşemler dediğim diziler arasındadır. Az ve öz olan bu listede ki dizileri mutlaka izlemenizi öneririm.
Yabancı Dizi, Film ve Oyunlardaki 22 Türk Esintisi
Umut Sarıkaya'nın bu karikatüründen de anlaşılacağı üzere yabancı yapımlarda bizden esintiler görmek bizi anlamsız bir şekilde gururlandırıyor. Son zamanlarda bazı Hollywood yapımları ülkemizde çekilse de bu esintileri görmenin tadı bambaşka :)Kaynaklar: heryerdeturkvar.blogspot.com.tr, listelist.com, alkışlarlayaşıyorum.com
Ayy Ben Yabancı Dizi İzliyorum Bilmişleri İçin Ezel'in Türk Dizisi Olmadığının 9 Kanıtı
Okullar bitti, şimdi yaz... Reklamların aksine tatilde yurt dışına çıkamayan yada güneyde kendine yer beğenemeyen öğrencilerimiz yazın da çareyi sabahlara kadar pes atarak ya da bir bölüme bir bölüm daha diye dizi izleyerek geçirecek. Ancak dizi dediğinin de sarması gerek, soluk soluğa izleyeceksin ki tadı çıksın.  Böyle diziler de iki elin parmaklarını geçmez. Lost'u, Prison Break'i, Breaking Bad'i çoktan devirmiş arkadaşların yeni şeylere ihtiyacı var. İşte bu da bir tavsiye yazısıdır.  Türk Dizi tarihinden bir de Ezel gibi bir dizi geçmiştir. Monte Kristo'dan esinlenilmiş bir intikam dizisi, uyarlama değil çünkü çıkış noktası hariç olayların gelişimi bambaşka bir seyirde ilerliyor ... Türk seyircisinin alışkanlıklarının dışında, flashbackler flashforwardlar gırla giderken elinde örgü ören teyzelerimiz bile Ömer'e ağlamaktan Ezel'e hayranlık duymaktan geri kalmadılar. İki sezon sürdü bitti dünyaya yayıldı. Güney Kore'den dahi ödül geldi. Onu izleyen bir kuşağın dünyaya, dostlarına güveni kalmadı... Her an bir ihaneti yaşar gibi, her an intikam peşinde...  Şimdi Türk dizisi deyip, burun kıvıran arkadaşlarımız şöyle buyrun.
15 Maddede Türkiye'de Entel Görünmenin Yolları
Evet çok zor değil. Sadece ama sadece 15 adımda sizi entel gibi gösterebilirim. Hoş ülkede gençlerimizin yarısının böyle yaşadığı düşünüyorum o ayrı. Bu galeri hepinize getirilmiş bir eleştiridir. Kabul edin bu maddelerin en azından bir kaçını daha önce yaptınız.
Final Yapmış En İyi 20 Yabancı Dizi
Ekonomik bunalımın bütün dünyayı huzursuz ettiği 1930'lu yıllarda bu olağandışı topluluğun ve ucubelerinin dengeler üzerindeki oyununu konu ediyor. Seyir halinde olan karnavalın son üyesi Ben Hawkins, California'da yaşayan Rahip Justin Crowe'la aynı gizemli ve şifreli rüyaları paylaşıyor. Sihrin bu son çağında, kaderleri birleşen bu iki insan, bilinçli ya da bilinçsiz olarak iyilik ve kötülük arasındaki büyük çarpışmaya doğru sürüklenirler...
Şu An Yayında Olan En İyi 20 Yabancı Dizi
Hukuk Diploması iptal edilen bir avukat topluma uyum sağlamakta güçlük çeken zorlanan kişileri eğitmek amacıyla bir grup kurar.Amaç kendi kişiliğini geliştirmektir.Buna karakterlerin komik maceraları ve kişilikleride eklenince olaylar karışır...