Görüş Bildir

Wilma Elles Haberleri

Wilma Elles ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Wilma Elles ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Wilma Elles 'Ege' İçin Geri Sayımda
Modacı Cengiz Abazoğlu'nun adl için hazırladığı yeni koleksiyonun tanıtımında objektif karşısına geçen Wilma Elles, güzelliğiyle baş döndürdü. Elles, Türk tarihinden ilham alınarak hazırlanan elbiselere hayran kaldığını söyledi. Bir yandan da yaz gelmesinin heyecanını taşıdığını söyleyen güzel oyuncu, 'Türkiye sahilleri ve özellikle Ege'ye bayılıyorum. Bekle beni Ege sahilleri' dedi.Sacit Aslan
Adil Işık Kışa Hazır
İddialı bir koleksiyonu oluşturan adL 2014 2015 sonbahar kış koleksiyonu, çarpıcı modellerden oluşuyor.adL ve modacı Cengiz Abazoğlu'nun işbirliği, 5.sezonunda da tüm hızıyla devam ederken Revan koleksiyonuyla tarih yazmaya devam ediyor. Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Wilma Elles, Didem Soydan, Merve Büyüksaraç, Ebru Öztürk gibi Türkiye'nin en önemli mankenlerinin yer alırken, koleksiyon ilhamını tarihten, Topkapı Sarayı'ndaki Sultan IV. Murat'ın yaptırdığı Revan köşkünden alıyor. Doğal iplikler kullanarak, çağdaş, modern ve zarif bir görünüm yaratmaya çalışan tasarımcı, çiçek ve çini desenlerine bol bol yer veriyor.
Wilma Elles İmam Nikahı Kıydı
İşadamı sevgilisi Kerem Göğüş ile evlenen Wilma Elles, Müslüman olup imam nikahı kıydırdıGüzel oyuncu Wilma Elles, işadamı sevgilisi Kerem Göğüş'ten Kapadokya'da evlenme teklifi almıştı. Teklifin ardından evlenme hazırlığına giren çift, nikah masasına oturdu.Akşam'dan Samet Aday'ın haberine göre, işadamı Kerem Göğüş ve oyuncu Wilma Elles, Bebek'teki lüks dairelerinde mutluluğa 'Evet' dedi. Geçtiğimiz cuma akşamı kıyılan imam nikahı öncesinde Müslüman olan Elles, daha sonra Kerem Göğüş'le birlikte imamın karşısına geçti.Elles, işadamından ''mehir'' talebinde bulunmazken ünlü çiftin resmi nikah ve düğünleriniyse yaz aylarında yapacakları kesinlik kazandı.En son Haber
Demokrasi Nöbetini Fırsata Çevirerek Bulduğu Her Ünlü ile Fotoğraf Çektirip Paylaşan Adam
Demokrasi Nöbetinde bulduğu her ünlü ile fotoğraf çekip paylaşan arkadaşımız, 15 Temmuz Darbe Teşebbüsünü kendine fırsat belirlemiş. Salih'i biraz araştırdığımızda kendisinin sahne arkasında görev alan gönüllü bir arkadaşımız olduğunu öğreniyoruz. Gündüzleri dijital ajansta çalışan arkadaşımız, iş çıkışı sabahlara kadar alanlarda görev almakta. Sonrasında 3-4 saatlik uyku ile tekrar işine gitmektedir. Bu azmin sonunda kaymağını da yemek istedi sanırım. Kendisinin sanat camiasının yanı sıra siyasetçilerle ve din adamları ile çekilmiş fotoğrafları da bulunmakta.
Wilma Elles Yeni Yıla Hüzünlü Girdi!
‘Öy­le Bir Ge­çer Za­man Ki­’ ad­lı di­zi­de can­lan­dır­dı­ğı ‘Ca­ro­li­ne­’ ka­rak­te­ri ile bü­yük bir üne ka­vu­şan Wil­ma El­les, ni­şan­lı­sı Ke­rem Gö­ğüş ile ye­ni yı­la Uk­ray­na­’nın Ki­ev şeh­rin­de ‘mer­ha­ba­’ de­di.Ön­ce­ki gün yur­da dö­nüş ya­pan El­les, va­tan­da­şı olan ef­sa­ne F1 pi­lo­tu Mic­ha­el Schu­mac­he­r’­in ge­çir­di­ği ka­za son­ra­sı ha­ya­ti teh­li­ke­si­nin de­vam et­me­si ne­de­ni ile çok üz­gün ol­du­ğu­nu di­le ge­tir­di.Ün­lü oyun­cu, “Ta­ti­lim res­men ze­hir ol­du­” de­di.