Görüş Bildir

Oğuzhan Koç Haberleri

Oğuzhan Koç ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Oğuzhan Koç ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Yağmur Tanrısevsin Ortalığı Yangın Yerine Çevirdi! İşte Yağmur Tanrısevsin'in Mest Eden Paylaşımları
Son olarak Kalp Yarası isimli dizi ile karşımıza çıkan Yağmur Tanrısevsin, Instagram paylaşımlarıyla sosyal medyada gündem oldu. Başarısının yanı sıra güzelliğiyle ve düzgün fiziğiyle de dikkat çeken oyuncu Tanrısevsin, takipçilerini mest eden paylaşımlarda bulundu. Yeni sezonda farklı projelerde ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin, yorum yağmuruna tutuldu. İşte Yağmur Tanrısevsin'in son paylaşımları...
"Oo festival! Alırım bir dal!" Dedirtecek 10 Şey
Festival festival diye nicelerine sarıldık! Bazen güldük eğlendik, bazen içtik içtik kustuk, bazen sahneyi daha yakından görelim diye koridorlar yara yara ilerlerken bir araba küfür yedik! Konser öncesi aktivitelerde yerlerde yuvarlandık, havalara fırladık, parmaklara kramplar soktuk! Geriye ne kaldı? Bir ton eğlenceli anı, güzel dostluklar, hafif baş ağrısı, pası silinmiş bir çift kulak.Galiba değer ya!
O Ses Türkiye'de Yılbaşında Ünlü İsimler Yarışacak
TV8’de ekrana gelen O Ses Türkiye’de yılbaşında birbirinden ünlü isimler yarışacak.Gecenin süpriz isimleri ise Murat Yıldırım, Arda Turan, Selin Şekerci, Tuba Ünsal, Sarp Apak, eser yenenler, ibrahim büyükak ve Oğuzhan Koç olacak.Jüri üyeleri bu sefer takımlarına ünlü isimler arasından seçim yapacak.O Ses Türkiye Çarşamba akşamı saat 20:00’da TV8’de.
Bu Yıl 30 Yaşına Girecek 30 Ünlü İsim
İlk single'ı Video Games'i yönetmenliğini yine kendi üstlendiği bir müzik videosu ile YouTube'da yayınladı. Şarkı ve klibin internette tutulması üzerine ikinci stüdyo albümü olan Born To Die'ı Ocak 2012 tarihinde yayınladı. Albüm dünya genelinde 2.8 milyon kopya sattı ve 2012'nin en çok satılan albümleri arasında yer edinmeyi başardı.
10 Adımda Avcılık Yapan Erkek Modeli
Erkeklerin şekilden şekile girdiğini bildiğimiz gibi kadınların daha zor varlıklar olduğunu biliriz. Erkekler basite yönelirken kadınlar dolambaçlı yolları seçerek karmaşaya düşerler. Bu erkeklerin kısa yoldan ilerlemek istediği içindir. Kadınların, detaycı yönleri kazandırmakla birlikte çokca kaybettirir de. Beyler bu detaycı yanlarımızı unuttuklarından basit yollarla gözümüzde tuhaf varlıklara dönüşürler. Ne onlar bizi anlar ne biz onları. Zıt ama puzzle olan tuhaf 2 ayrı cins.  Erkeklerin basit, etkili, berbat, deneme-sonuca varma maceraları.Erkekler kolaj gibidir. Yeter ki kolajı tamamlamak için fırsat bulsunlar.Kıps ;)