Görüş Bildir

Didem Arslan'la Vazgeçme Haberleri

Didem Arslan'la Vazgeçme ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Didem Arslan'la Vazgeçme ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Baba Yeni Bölüm Bu Akşam Var mı? Baba Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?
Ramazan Bayramı sebebiyle kanallarda yayınlanan birçok dizi bu hafta yeni bölüm yayınlamıyor. Show TV’nin sevilen dizilerinden Baba dizisinin de bu akşam yeni bölüm yayınlayıp yayınlamayacağı araştırılıyordu. Peki, Baba bu akşam var mı? Baba yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Show TV’nin sevilen dizilerinden Baba ile ilgili son detaylar…
Geriye Baktığımız Zaman 2021 Yılında Türk Televizyon Tarihinde Neler Yaşadığımızı Mercek Altına Alıyoruz
2022'ye pek alışamadık. Bir yere tarih yazarken hala 2021 yazdığımız, Covid vakalarının en başa dönmesi ve 'Bu yıl bir öncekilerden kötü olur mu' düşüncesi derken Ocak'ın yarısını geride bıraktık. Yıl kaç olursa olsun ülkemizde değişmeyen tek şey televizyon yapımları olabilir. 2022'ye hızlı bir giriş yaptığımıza göre geçmişe dönüp bir bakalım istiyoruz. Bakalım geçen yıl Türk televizyon tarihine adını altın harflerle yazdıran olaylar nelermiş?
Böyle Aile Olmaz Olsun! Ailesinin Hem İstismar Ettiği Hem Pazarladığı Dilek Albayrak'ın Hüzün Dolu Öyküsü
Dilek Albayrak, 17 yaşındayken Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan'la Vazgeçme programına katılmıştı. Onun istismar dolu geçmişini ilk o zaman öğrenmiştik. Geçtiğimiz günlerde YouTube'daki Katarsis adlı programda hayat hikâyesini anlatan Dilek Albayrak, hepimizin yüreğini burkmuştu. Hak arayışını sürdüren Dilek'in öyküsünü öğrenip tüm istismar mağduru kadınlar için daha güçlü bir şekilde ses çıkartacağımıza inanıyoruz. İşte, Dilek Albayrak'ın yaşam öyküsü...
Cinsel İlişki Detayı Şoke Etti! Eşini Öldürdüğünü İtiraf Eden Kocanın Korkunç İfadesi Ortaya Çıktı!
Aylardır Didem Arslan'la Vazgeçme programında aranan bir çocuk annesi Mine Kocadağ'ın şüpheleri üzerine çeken eşi Mithat Kocadağ, geçtiğimiz gün canlı yayında Mine'yi öldürdüğünü ve çuvala koyup bir araziye gömdüğünü itiraf etmişti. Gözaltına alınıp tutuklanarak cezaevine gönderilen Mithat Kocadağ'ın emniyetteki korkunç ifadesi ortaya çıktı. Cinayetin detaylarını anlatan Kocadağ'ın sözleri ise tüylerimizi diken diken yaptı.