Görüş Bildir

Yasmin Erbil Haberleri

Yasmin Erbil ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Yasmin Erbil ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Ünlülerin Çocuklarıyla Gossip Girl Tadı: M. Ali Erbil'in Kızı Yasmin ve Ertunç Beraber mi?
Zaman ilerliyor ve hayatlar hızlanıyor; gençlerin yaşam tarzları da öyle. Fakat söz konusu, ünlü isimlerin sansasyonel çocukları olunca, olaylar adeta bir Küçük Sırlar ya da Gossip Girl dizisi gibi ilerliyor!2016 yılı boyunca ünlü isimlerin aşk haberlerini okuduk, fakat bu sefer aşk dedikodularıyla gündeme gelen isimler; yeni ünlü olmaya başlayan bir gencimiz ile Türkiye'nin en ünlü insanlarından birinin küçük kızı oldu!
O Artık Zehra Bebek Değil: Ailenin En Marjinali Olmaya Aday Avşar Kızı Zehra Çilingiroğlu
Zaman geçiyor; eskilerin yerini yeniler dolduruyor. Her 90'lar çocuğu, magazin gündemlerinde Erdal Acar, Deniz Akkaya gibi isimleri duymaya alışmış olsa da; artık paparazzilerin dillerinden düşürmediği isimler de değişiyor elbette.Türkiye'nin en sansasyonel kadını Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu; daha doğmadan ünlü olmuştu!İşte şöhretin içinde büyüyen Zehra'nın hikayesi...