Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

"Ben Onun Doğduğu Günü Bilirim" Diyeceğiniz Gözümüzün Önünde Büyüyen Ünlülerin Çocukları

Anasayfa
 > Magazin

Ünlü olmaya başladıkları zamandan bugüne kadar, gözümüzün önünde büyüyen ünlülerin çocuklarının, dünden bugüne hallerini merak ediyorsanız buyrun:

Siben Can'ın Engincan'ı👇

Siben Can'ın Engincan'ı👇

Sibel Can ve Hakan Ural çiftinin oğulları Engincan Ural, 27 Ocak 1992 doğumlu. Annesi ve babası aracılığıyla sürekli magazin programlarında göz önünde oldu. 

Bir süredir yurt dışında eğitim gören ve yaşayan Engincan, Türkiye'ye geldiğinde giyim tarzıyla eleştiriliyor.

Kibariye'nin Birgül'ü👇

Kibariye'nin Birgül'ü👇

2000 yılında dünyaya gelen kızları çok medyatik olmasa da annesi aracılığı ile magazin gündeminde yer aldı. En son erkek arkadaşı ile yaşadığı skandalla gündeme gelen Birgül Küçükbalçık da gözümüzün önünde büyüyen ünlü çocuklarından birisi.

Defne Samyeli'nin Deren'i👇

Defne Samyeli'nin Deren'i👇

Defne Samyeli ve Mimar Eren Talu'nun kızları Deren Talu 1997 doğumlu. 19 yıldır onun da hemen hemen büyümesinin her halini magazin programlarından ve gazetelerden takip ettik.

Şimdilerde Barış Arduç ile oynadığı banka reklamı ile izlemeye devam ediyoruz.

İbrahim Tatlıses'in İdo'su👇

İbrahim Tatlıses'in İdo'su👇

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğulları İdo Tatlıses 15 Şubat 1992 yılında doğdu. 24 yıldır gözümüzün önünde yaptığını her olayına şahit olduğumuz kişilerden birisi. 

Bu gördüğünüz küçük çocuk bakın sürekli imaj değiştirerek nasıl birine dönüştü:

Mehmet Ali Erbil'in Yasmin'i👇

Mehmet Ali Erbil'in Yasmin'i👇

Mehmet Ali Erbil ve oyuncu Nergis Kumbasar'ın kızları Yasmin Erbil 2 Aralık 1995 doğumlu. Onun da her anını babası aracılığı ile sürekli izledik. 

Şimdi ise Instagram üzerinden paylaştığı cesur fotoğraflarıyla izlemeye devam ediyoruz.

Hülya Avşar'ın Zehra'sı👇

Hülya Avşar'ın Zehra'sı👇

15 Ocak 1998 doğumlu olan Zehra Çilingiroğlu belki de diğer tüm ünlülerin çocuklarından daha fazla magazinle iç içe büyüdü. Babasının annesini aldatması, annesinin magazin basınına karşı cesur açıklamaları derken Zehra'nın 18 yaşına kadar her anını bilen bir toplumuz.

Şimdilerde Amerika'da eğitimini tamamlayan Zehra her Amerika dönüşü yine magazincilerin ilgisi ile karşılaşıyor.

Oya Aydoğan'ın Gurur'u👇

Oya Aydoğan'ın Gurur'u👇

8 Kasım 1988 doğumlu olan Gurur Aydoğan son yıllarda magazin gündeminde yer almaya başladı. İlk zamanlarda annesinin işleri ve magazin basınından uzak durması nedeniyle bizimle geç tanıştı.

Yeşim Salkım'ın Gizem'i👇

Yeşim Salkım'ın Gizem'i👇

1990 yılında dünyaya gelen Gizem de annesi sayesinde kameralar arasında büyüdü. Her halini tüm Türkiye yakından takip etti. Hatta bir dönem annesinin bir mekanda dövdüğü bile iddia edilmişti. Gizem şimdi 26 yaşında genç bir kız.

Onedio Yaşam'ı Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
249
60
49
26
23
19
9
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorumunu paylaşırken iyi kalpli ol Simple kalp
Celia

Zehra Çilingiroğlu ile aramda sadece 3 gün var ve ben ondan 3 gün büyük olduğum halde sanki o benden 3 yıl büyükmüş gibi duruyor. Biri bana bunu açıklasın.

Celia

Bilemedim.

Burak Bülbüloğlu

Ayakkabılarımız yırtık saçlarımız 3 numara traslıydı bıt oluyor dıye tek tıp tras olurduk.. yumurta kokar okulun dagıtacagı montları beklerdık...yakalarımız ... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

magazin ünlülerinin çocuklarının hepsi sanki yavşak gibi duruyor. bana mı öyle geliyor bilemiyorum