Görüş Bildir

Valorant Haberleri

Valorant ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Valorant ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Şirketler Arası Oyun Turnuvası GGCORP, Altıncı Organizasyonu ile Geri Dönüyor!
Şirketler arası oyun turnuvası GGCORP, Mayıs ayında altıncı kez şirket çalışanlarını oyunlarda buluşturuyor.Her sezon katılımcı sayısını arttıran benzersiz etkinlikte Türkiye’nin en büyük şirketleri yarışıyor. 2019’dan bu yana düzenlenen GGCORP turnuvalarında, tüm sektörlerden 84 yerel ve global marka 1000’in üzerinde şirket çalışanı ile en popüler oyunlarda kozlarını sergiliyor.
Mobil Oyun Cenneti Türkiye! | Oyun Başlasın: Oyun Üretimi
Belgeselimizin bu bölümünde bir oyunun nasıl üretildiğini, mobil oyun yapmanın farkını, oyun geliştirme süreci nasıl olduğunu, oyun stüdyoları ne kadar kazandığını, Pc ve mobil oyunun nasıl satıldığını, popüler oyunlar hangilerini olduğunu öğreneceksiniz. Minecraft'tan Dota'ya Pubg Mobile'den Valorant'a, League of Legends'tan Call of Duty'e Türkiye'nin en çok oynanan oyunlarındaki ekonomiyi ve endüstriyi bu videoda sizler için anlatıyoruz.