Hangi Oyun Türü Sana Göre?

55PAYLAŞIM

Hangi oyun türünü oynaman gerektiğini ya da sana göre olduğunu merak ediyorsan, seni teste alalım!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenerek başlayalım!

Erkek
Kadın

2. Peki yaşını da öğrenebilir miyiz?

3. Şimdi de oyun oynama sıklığını söyle bakalım!

4. Peki neden oyun oynarsın?

Stres atmamda yardımcı oluyor.
Oyun oynamak benim için bir hobi, bir zevk.
Arkadaşlarımla vakit geçirmek için.
Kendimi kanıtlamak için.

5. Sence takım çalışması mı yoksa bireysel çalışma mı?

Takım çalışması.
Bireysel çalışma.

6. Peki ne kadar iyi oyun oynadığını düşünüyorsun?

Kötü.
Ehh, fena değil.
İyi olduğumu düşünüyorum.
Çok iyiyim.

7. Anlaşıldı, peki oyun grafikleri senin için önemli mi?

Kesinlikle!
Fark etmez.
Önemi yok.

8. Son olarak bize ipucu vermek adına, daha önce oynadığın oyunlardan birini seç bakalım!

Senin oynaman gereken oyun türü kesinlikle RPG!

Role play game denilen rol yapma oyunları senin için en iyi oyun türü! Daha önce oynamış ya da oynamamış olabilirsin ama kesinlikle senin yeteneğin rol yapma oyunlarında. Sana bu oyun türlerinden birkaç öneri yapacak olursak bunlar; Skyrim, Fall out, Witcher olabilir. Keyifli oyunlar!

FPS oyunları tam sana göre!

Aimine yani nişan almana güvenen, hem takım çalışmasında hem de bireysel çalışmalarda kendini gösterebilen birisin sen! Bu yüzden sen kesinlikle fps oyunlarına yoğunlaşmalısın. Sevilen fps oyunlarından birkaç öneri istersen Valorant, Call of Duty, Battlefield olabilir. Keyifli oyunlar!

Senin oynaman gereken tür, survival olmalı!

Survival denilen hayatta kalma oyunları tam sana göre desek, yanılmayız herhalde! Sen bireysel olarak oyunlarda kendini göstermekte çok daha iyisin ve bu konuda yeteneğin olduğu aşikar. Sana sevilen hayatta kalma oyunlarından öneri yapacak olursak, Day Z, Minecraft, Rust ve Don't Starve Together olabilir. Keyifli oyunlar!

Sen kesinlikle simülasyon türünde oyunlar oynamalısın!

Eminim ki simülasyon oyunlarını oynamış ve sevmişsindir buna şüphe yok! Simülasyon oyunlarında çok fazla beceriye sahip olmaya gerek yok bu yüzden sanırım bu oyunlar senin daha çok hoşuna gidiyor. Sevilen simülasyon oyunlarından sana birkaç öneri verecek olursak, Sims, Simcity, Eurotruck olabilir. Keyifli oyunlar!

Senin oyun türün kesinlikle MMO oyunları!

MMO denilen oyunlar devasa çok oyunculu çevrimiçi oyunlardır. Sen oyunlarda takım çalışmasına önem verenlerdensin belli ki! Unutma ki tek başına oynuyorsan bile bu tarz oyunlarda arkadaşlık edinebilir ve onlarla daha fazla vakit geçirebilirsin. Sevilen MMO oyunlarından sana birkaç öneri verecek olursak, The elder scrolls, Knight online ve world of warcraft olabilir. Keyifli oyunlar!

Sen kesinlikle korku oyunları oynamalısın!

Hiçbir şeyden korkusu olmayan sen için kesinlikle korku oyunları biçilmez kaftan! Heyecan ve adrenalin senin için bir oyunda olmazsa olmaz desek yeridir. Sevilen korku oyunlarından birkaç öneri verecek olursak, Outlast, Resident evil ve Doom olabilir. Keyifli oyunlar!

Bu içeriklere de göz atabilirsiniz!

Senin Zihnin Hangi Oyun Gibi Çalışıyor? - onedio.com
Senin Zihnin Hangi Oyun Gibi Çalışıyor? - onedio.com
Bilgisayar Oyunlarına Ne Kadar Hakimsin? - onedio.com
Bilgisayar Oyunlarına Ne Kadar Hakimsin? - onedio.com
Verdiğin Cevaplara Göre Hangi Oyun Konsolunu Alman Gerektiğini Söylüyoruz - onedio.com
Verdiğin Cevaplara Göre Hangi Oyun Konsolunu Alman Gerektiğini Söylüyoruz - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yagiz-irisoy

Senin oynaman gereken tür, survival olmalı! Senin oynaman gereken tür, survival olmalı! Survival denilen hayatta kalma oyunları tam sana göre desek, yanılmayız herhalde! Sen bireysel olarak oyunlarda kendini göstermekte çok daha iyisin ve bu konuda yeteneğin olduğu aşikar. Sana sevilen hayatta kalma oyunlarından öneri yapacak olursak, Day Z, Minecraft, Rust ve Don't Starve Together olabilir. Keyifli oyunlar! ilk defa bir test bu kadar iyi sonuç verdi benim için

demirthink

The last of us bence en iyi survival oyunlardan biri

fenasi

Witcher diyen birine fps oyunları önermen oldukca garip. Ya oyunlar hakkında hiç bir bilgin yok yada rastgele oyunlar geliyor.

r2d2

Seninki yine iyiymiş. Bana sağ olsun survival oyunları oyna dedi.. Survival oyunları dediği de işte "long dark, don't starve" falan sanırım.

erngzl027

Aimine yani nişan almana güvenen, hem takım çalışmasında hem de bireysel çalışmalarda kendini gösterebilen birisin sen! Bu yüzden sen kesinlikle fps oyunlarına yoğunlaşmalısın. Sevilen fps oyunlarından birkaç öneri istersen Valorant, Call of Duty, Battlefield olabilir. Keyifli oyunlar!

ozzy_oz

Sen kesinlikle korku oyunları oynamalısın! Hiçbir şeyden korkusu olmayan sen için kesinlikle korku oyunları biçilmez kaftan! Heyecan ve adrenalin senin için bir oyunda olmazsa olmaz desek yeridir. Sevilen korku oyunlarından birkaç öneri verecek olursak, Outlast, Resident evil ve Doom olabilir. Keyifli oyunlar!

Görüş Bildir