Görüş Bildir

Gizli Kamera Haberleri

Gizli Kamera ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Gizli Kamera ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

2014 Yılının En Etkileyici 15 Poposu ve Sahibi
Tartışmasız bir şekilde 2014 tam bir popo yılı oldu. Tabi bunlar arasında en çok göze çarpan, bizi muazzam kıvrımlarıyla sersemleten ve bildiğimiz dünyayı değiştiren, işin ‘’arka tarafı’’. Botoks sayesinde asla eskisi gibi olamayacağız.
14 Yaşında ATM Hacklediler
Bank Of Montreal bankası dün büyük bir şok yaşadı. 14 yaşında 2 çocuk banka ATM’sine ait bir açığı bularak hackledi. Kanada’da Winnipeg kentinde yaşayan 14 yaşında iki çocuk, en güvenilir makinelerin nasıl ufak açıklar ile birlikte hacklenebildiğinin en iyi örneğini gösterdi. İki çocuk Kanada’nın en büyük bankaları arasında yer alan Bank Of Montreal’in bir alışveriş merkezinde bulunan ATM cihazını “şans eseri” hacklemeyi başardı. Aslında hack ile uzaktan yakından alakası olmayan Caleb Turon ve Matthew Hewlett isimli bu iki çocuk şans eseri hacklemeyi başarması ile birlikte çok büyük bir güvenlik açığını da ortaya çıkartmış oldu. ATM kullanmayı bilmeyen çocuklar internetten “ATM nasıl kullanılır ? ” şeklinde anlatımını indirdikten sonra kılavuzu okudular. Ardından ATM’nin çok kolay bir şifre rotasyonu kullanılarak sistem yöneticisi moduna geçebildiği ve bu moda geçtikten sonra tüm paranın çekilebildiğini gördüler. “PARAYA DOKUNMADILAR” ATM’den yönetici moduna geçtikten sonra açığı keşfeden gençler hemen Bank Of Montreal ‘i arayarak açığı anlattı. Açığı kullanarak herhangi bir şekilde işlem yapmayan gençler banka tarafından ödüllendirilebilir. Zaten açık olduğu halde farklı bir kişi ATM’den para çekse bile, banka bu durumu çok kolay fark ederek gizli kamera görüntülerinden kişilerin kimlikleri çok kolay tespit edilebiliyor. Pchocasi - Aslı EROĞLU
Günde Kaç Kişi Göğüslerinize Bakıyor?
Nestle firmasının bir çalışması için sütyenine gizli kamera yerleştiren gönüllü kadın , Londra sokaklarında dolaştı. Gizli kameraya takılan görüntülere göre bazı erkekler çaktırmadan bakma konusunda daha ustayken, kadınların da gözleri erkekler kadar göğüslere takılıyor. Süeterinin açık yakasından pembe sutyeni görünen kadının göğüslerine bir günde 36 kişi baktı. Meme kanserine farkındalık yaratmak için çekilen videoda kadınların kendi meme kontrollerini sık sık yapmaları için mesaj veriliyor.
Luis Suarez'li Cadılar Bayramı Zombi Şakası
Barcelona’lı yıldız futbolcu Luis Suarez’in yaptığı ısırıklar dünya medyasına konu olmaya devam ediyor. Bir İngiliz kanalı, Barcelona forması giymiş bir kişiyi Zombi kılığında Londra sokaklarında halkı ısırmaya çalışırken gizli kamera ile çekim yaptı.Taklit Barcelona Kulübü’nde hiç hoş karşılanmadı. Katalan kulübünün şaka yolu ile de olsa oyuncusunu bu duruma düşüren TV kanalı hakkında yasal işlemler başlatmayı düşündüğü öğrenildi.Taklide maruz kalan Uruguaylı golcü geçen hafta düzenlenen basın toplantısında, bir gazetecinin ısırığı ile yönündeki soruya büyük tepki göstererek, “Yeter artık binlerce kez bu soruya cevap verdim ve pişman olduğumu söyledim, bu konuyu tekrar gündeme getirirseniz hakkımı ararım” uyarısı yapmıştı.