Görüş Bildir

Eyüp Aksu Haberleri

Eyüp Aksu ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Eyüp Aksu ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Taksicilerden Adliye Önünde Uber Protestosu: 'Sağı Solu Yakıp Yıkmak İstemiyoruz'
İnternet üzerinden hizmet veren Uber'e dava açan İstanbul Taksiciler Esnaf Odası, 200'e yakın üyesiyle İstanbul Adalet Sarayı önünde toplandı. Onlarca taksi de adliye önünde kornalara basarak protesto gösterisinde bulundu. İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu adliye önünde yaptığı açıklamada, 'Avrupa ülkelerinde taksicilerin eylem yapıp sağı solu yakıp yıktığı gibi biz de burada böyle bir eylem yapmak istemiyoruz.' dedi.
20 TL'lik Yola 70 TL Alıyorlar, Trafik Bahanesiyle Yolu Uzatıyorlar: Turist Avcısı Taksiciler Engellenemiyor
Sadece turistleri alan ve fazla fiyat çeken taksiciler, hem halk hem de işini düzgün yapan taksiciler için büyük bir sorun. Ne kadar önlem alınmaya çalışılsa da cezalar arttırılsa da turist avındaki taksiciler engellenemiyor. Hürriyet gazetesinin muhabiri sadece turist yolcuları alan taksicilerin aracına turist kılığında bindi. 10 liralık yola 70 lira ödedi ve yaşadıklarını Taksiciler Esnaf Odası Başkanı'na anlattı.
Binlerce Taksi Uber'e Geçti: 'Aylarca Mücadele Ettik, Sarı Taksilerin Uber'e Yönelmesine Anlam Veremiyorum'
Taksicilerin uzun bir süredir protesto ettiği Uber, geçtiğimiz günlerde minibüsle hizmet verdiği Uber XL faaliyetlerini durdurduğunu açıklamıştı. Bu hamlenin ardından taksiciler Uber'e yönlenmeye başladı ve kayıtlı taksi sayısı 4 binin üzerine çıktı.İstanbul Taksiciler Odası Başkanı Eyüp Aksu, konuyla ilgili olarak 'Uber ile aylarca mücadele ettik. Dava açtık, eylemler yaptık. Başarıya ulaştık. Ancak taksicilerin Uber uygulamasına yönelmesine anlam veremiyorum. Üyelerimizin kullanması üzücü.' dedi.