Görüş Bildir

Deniz Yavuzyılmaz Haberleri

Deniz Yavuzyılmaz ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Deniz Yavuzyılmaz ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

CHP’li Deniz Yavuzyılmaz Duyurdu: Anagold ‘Asli Kusurlu’ Değilmiş
Erzincan'a bağlı İliç’teki Çöpler Altın Madeni’nde göçük altında kalan 9 işçiden hâlâ haber yok. İşçilerin yakınlarının 5.günde de bekleyişi sürürken, olaya ilişkin Erzincan Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlatılan Bilirkişi Ön Raporu sonuçlandı. Madenin sahibi Anagold Madencilik asli kusurlu bulunmadı.
İşte Erken Seçim! En Yakışıklı Milletvekili Adayları TOP 10
Yıllardır alıştığımız yaşlı, gözlüklü ve göbekli vekil imajı bu seçimle beraber yıkılmayı vadediyor. Bu seçimde partiler hoş bir değişiklik yaparak listelerinde birçok genç ve karizmatik adaya yer veriyor. Oyunculuk, akademisyenlik gibi mesleklerden gelip soluğu siyasette alan, ''Yakışıklılığım siyasete feda olsun'' diyecek kadar cömert vekil adaylarından en yakışıklı 10 tanesini biz sizin için sıraladık.Buyrun en yakışıklı vekil adayını da siz seçin.
Bakanlık Geçiş Garantilerine 'Yalan' Dedi Ama Doğrusunu Söylemedi!
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, 8 yap-işlet-devret projesinin 22,2 milyar dolarlık maliyetine karşı garantilerle maliyetinin 59 milyar dolara ulaşması ile fazladan 37,5 milyar dolar ödenmesine dair açıklama yaparken, CHP Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz'ın hesabının yanlış olduğunu savunulsa da maliyeti ve verilen toplam garanti tutarı açıklanmadı.