Görüş Bildir

Çöp Adam Haberleri

Çöp Adam ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Çöp Adam ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Haftanın Uygulaması: Draw Rider!
Sizlere daha iyi hizmet sunmak, günlük hayatta işinize yarayacak, bazende sadece biraz eğlenmek için yardımcı olacak uygulama rehberimiz bugün ilk bölümü ile sizlerle birlikte! Haftanın uygulaması bölümü sizlerin hayatınızı kolaylaştıracak, zevk ve değişiklik katacak uygulamaları her hafta pazartesi sizlerle buluşturmak için hayata kouylmuş bir projedir. O zaman başlayalım. Bu haftanın uygulaması bir oyun! Draw rider isimli oyun sade arayüzü,kolay oynanım şekli ve kişiselleştirilebilirlik gibi özellikleri bünyesinde barındırmakta. Eskiden hepimiz cin ali, çöp adam benzeri kağıt üzerinde eğlenebileceğimiz çeşitli oyunlar oynadık. Bu oyun ise Çöp adamı baya bir ileri seviyede sunmuş işte oyunun içeriği: http://www.youtube.com/watch?v=leQe_aZbmtQ             Oyunu Android için BURADAN , İOS için BURADANindirebilirsiniz. İyi eğlenceler! Yeni uygulamalar için sitemizi takip etmeyi unutmayınız! | Güncel,tarafsız,güvenilir teknoloji blogu
Annenize İstediğiniz Yemeği Yaptırabileceğiniz 20 Anneler Günü Hediyesi
Biliyorsunuz ki ( ya da artık bileceksiniz :) ) Mayıs ayının ikinci haftası anneler günü.. Size şimdiden anneler günü hediyesi olarak annenize ne alacağınızı belirlemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü daha sonra etrafınızdaki kişileri 'Sence anneme ne hediye alsam?' sorusuyla boğuyorsunuz. İyisi mi siz şimdiden kararınızı verin ve hediyenizi kenara koyun, günü gelince de annenizi mutlu etmiş olmanın keyfini çıkarın. Sizlere sunacağımız hediye fikirleri, annenize istediğiniz yemeği yaptırabileceğiniz etkiye sahip. Ve ta ta taam huzurlarınızda en güzel 20 anneler günü hediyesi..
Mantık Çerçevesinde ve Eleştirel Düşünmeye Çalışan Her İnsanın Mutlaka Yüzleştiği 10 Safsata
Bir düşünceyi ortaya koyarken ya da anlamaya çalışırken yapılan yanlış çıkarsamaların tamamına safsata denir.  Safsatalar, ilk anda geçerli ve ikna edici gibi  gözüken ancak yakından  bakıldığında   kendilerini ele veren sahte argümanlardır.Sağlıklı bir toplum olmanın belki de en önemli formülü mantıksal ve eleştirel düşünmeyi öğrenmektir. Aksi takdirde aşağıda -sınırlı olsa da- örneklerini verdiğimiz safsatalar içinde debelenir dururuz.
Cin Ali Mahkemelik Oldu
Rasim Kaygusuz’un kızı Nevin Kaygusuz Apaydın, çocuklar da çizebilsin diye “çöp adam” olarak tasarlanan serinin dijital ortamda internet, cep telefonları ve tablet bilgisayarlarda “Cin Ali” uygulamasıyla izin alınmadan satışa sunulduğunu iddia ederek dava açtı. Apaydın’ın avukatı, “Cin Ali kitapları emek hırsızları tarafından kopyalanmak ve müvekkilin sahip olduğu fikri haklara tecavüz edilmek suretiyle haksız ticari kazanca konu edilmektedir” dedi. Rasim Kaygusuz’un yarattığı Cin Ali karakteri yıllarca Milli Eğitim Bakanlığı’nın müfredat programında yer aldı. Cin Ali’nin ilk yıllarında başında bir kasket vardı, gövdesi ise çizgiden ibaretti. Bunun nedeni çocukların da Cin Ali’yi kolayca çizmelerine olanak sağlamaktı. İlerleyen yıllarda Cin Ali’nin tarzı değişti. Papyonlu, kulağı çiçekli, siyah saçlı, belirgin yüzlü ve fiyonklu ayakkabılı olarak resmedilmeye başlandı. DİJİTAL DÜNYA CİN ALİ İLE TANIŞTI Cin Ali’nin babası Rasim Kaygusuz hayatını kaybedince, Cin Ali’nin Atı, Cin Ali’nin Topu, Cin Ali’nin Topacı, Cin Ali’nin Karagözlü Kuzusu, Cin Ali’nin Oyuncakları, Cin Ali Okula Başlıyor, Cin Ali Okulda, Cin Ali Çocuk Bahçesinde, Cin Ali ile Berber Fil ve Cin Ali Kır Gezisinde kitaplarının tüm yayın hakları kızı Nevin Kaygusuz Apaydın’a kaldı. Cin Ali serisi halen kitapçılarda satılırken, dijital dünya da Cin Ali ile tanıştı. Kitapların dijital versiyonları, belli bir ücret karşılığında aplikasyon olarak cep telefonu ve tabletlere indirilmesine olanak tanıyordu. TRT Haber