Annenize İstediğiniz Yemeği Yaptırabileceğiniz 20 Anneler Günü Hediyesi

41PAYLAŞIM
Annenize İstediğiniz Yemeği Yaptırabileceğiniz 20 Anneler Günü Hediyesi

Biliyorsunuz ki ( ya da artık bileceksiniz :) ) Mayıs ayının ikinci haftası anneler günü.. Size şimdiden anneler günü hediyesi olarak annenize ne alacağınızı belirlemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü daha sonra etrafınızdaki kişileri "Sence anneme ne hediye alsam?" sorusuyla boğuyorsunuz. İyisi mi siz şimdiden kararınızı verin ve hediyenizi kenara koyun, günü gelince de annenizi mutlu etmiş olmanın keyfini çıkarın. Sizlere sunacağımız hediye fikirleri, annenize istediğiniz yemeği yaptırabileceğiniz etkiye sahip. Ve ta ta taam huzurlarınızda en güzel 20 anneler günü hediyesi..

1-) Anneler Gününe Özel Mesajlı Kalp Akrilik

Kalp şeklindeki bu akriliğe, annenize hitap edecek en özel metni yazdırabilirsiniz. Annenize verebileceğiniz en güzel hediye içinizden geçen duyguların kelimelere dökülmesidir. Hele ki o kelimeler böyle şık bir akriliğin üzerinde yer alıyorsa değmesinler keyfinize..

Ürüne Git

2-) Kelimeler Fotoğrafınızı Oluştursun

Annenizle çekildiğiniz en güzel fotoğrafınızı daha da anlamlı hale getirmek istemez misiniz? Nasıl mı? Duygu dolu cümlelerinizle tabi ki. Hazırlayacağınız metnin harfleri annenizle çekildiğiniz fotoğrafı ortaya çıkaracak. Bu hediye annenizin şimdiye kadar aldığı en farklı armağan olmaya aday!

Ürüne Git

3-) İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye

Sizi istiridyenin incisini koruduğu gibi koruyup kollayan annenize en güzel hediyeyi almak istemeniz en doğal hakkınız. Gerçek istiridye içinden çıkan inci kolye ile şıklığından ödün vermeyen annenizi mutlu etmeniz hiç zor olmayacak.

Ürüne Git

4-) Kişiye Özel En İyi Anne Kupa Bardak

Sizin annenizi diğer annelerden en iyi yapan özellikler neler? Kupa bardakla içecek içmeyi seven annenize en güzel hediyeyi vermek istiyorsanız üzerinde annenizin fotoğrafının ve onu en iyi anne yapan özelliklerinin yer alacağı bu kupa bardağı çok seveceksiniz demektir.

Ürüne Git

5-) Anneye Özel Dergi Kapağı

Anneler gününe özel olarak annenizin en güzel fotoğrafını dergi kapağı yaptırma fikrine ne dersiniz? Bu fikrin annenize kendisini oldukça özel hissettirecek bir sürpriz olacağı tartışılmaz. Anneler gününde annenize bu heyecanı yaşatmaya değer.

Ürüne Git

6-) Pırlanta Annem Kolye

Sonsuz sevgi kavramı en çok annelerin tanımına yakışıyor. Sevgisinden şüphe duymadığımız tek kişidir annemiz. Sonsuzluk sembolü üzerine işlenmiş annem kelimesi annenizi sonsuza dek seveceğinizin en büyük kanıtı..

Ürüne Git

7-) Anneye Özel Kalpli Ahşap Duvar Saati

Ahşap asilliğini her yerde belli eder, hele ki üzerinde annelerin kutsallığına dair özel mesajlar içeriyorsa daha da bir anlam kazanır. Üzerine dilediğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz bu ahşap duvar saati, kalp deseniyle de annelerin gönlünü kazanacak.

Ürüne Git

8-) Kişiye Özel Mutfağın Baş Tacı Mutfak Önlüğü

Mutfağı kendisine görev yeri olarak tayin eden annenize "Mutfağın Baş Tacı" mutfak önlüğünden yaptırmaya ne dersiniz? Annenizin şimdiye kadar yapmış olduğu tüm güzel yemeklere övgünüzü bu mutfak önlüğü hediyesiyle gösterebilirsiniz.

Ürüne Git

9-) Anneye Çöp Adam İkili Yastık Seti

Sevginin hediyeye dönüşmüş hali olarak tanımlayabileceğimiz bu sevimli çöp adam yastıkları anneniz kullanmaya kıyamayacak. Annenizle sizin isimlerinizin yer alacağı bu ikili yastık seti düşman çatlatacak güzellikte.

Ürüne Git

10-) Anneye Altın Kolyeli Hediye Sepeti

Çiçekli kalp desenli metal kutunun içerisinde altın kaplama bir kolye, kırmızı ya da beyaz yapay bir gül bulunmaktadır. Annenize şık bir sürpriz yapmayı düşünüyorsanız bu hediye sepeti tam sizlik!

Ürüne Git

11-) Anneler Gününe Özel Annelik Tescil Belgesi

Annelerin hakkı değil bir güne yüzyıllara sığdırılamaz fakat ne kadar olmasa da anneler gününde annenize en güzel armağanı vermek istersiniz. Mesela üzerinde annenizle çekildiğiniz bir fotoğrafın ve tarafınızca hazırlanmış güzel sözlerin yer alacağı annelik tescil belgesi anneniz için eşsiz bir hediye olacak.

Ürüne Git

12-) Kişiye Özel Kadife Kutulu Anneler Günü Plaketi

Anneler her şeyin en güzelini hak ederler. En önemlisi de anneniz sizi bu yaşa kadar getirdiği için bir plaketi hak ediyor öyle değil mi ama? Üzerindeki metni düzenleyebileceğiniz ve annenizle çekildiğiniz fotoğrafın yer alacağı bu plaket annenizi heyecanlandırmaya yetecek.

Ürüne Git

13-) Anneye Özel Ahşap El Aynası

Osmanlı döneminde erkekler sevdikleri kadınlara ayna hediye ederlermiş. Ayna hediye etmek "Sana senden daha güzel bir hediye veremezdim, aynada kendini her gördüğünde beni hatırla" demekmiş. Siz de annenize bu anlamlı mesajı verebileceğiniz, üzerinde annenizin isminin yazdığı bu ahşap aynayı hediye etmeye ne dersiniz?

Ürüne Git

14-) Anne’ye Mektup

Bazen dile gelmeyen şeyler kalem aracılığıyla kağıda dökülür ve yüreğe işlemeyi başarır. Siz de anneler gününde annenize öyle bir yazı hazırlayın ki şimdiye kadar okuduğu en anlamlı yazı sizin ona hediye edeceğiniz bu mektup olsun..

Ürüne Git

15-) Anneye Özel Ahşap Kutulu Dev Çikolata

Anne huzur, çikolata mutluluk demekse bu ikiliyi neden yan yana getirmiyoruz ki diye düşündük ve ortaya böyle anlamlı bir hediye çıktı. Çikolatanın, üzerine dilediğiniz metni yazdırabileceğiniz bir ahşap kutusu bulunuyor. Çikolata ambalajındaysa annenizin fotoğrafıyla ismi ve anneler günü mesajı yer alacak.

Ürüne Git

16-) Anneye Kişiye Özel Ahşap Çerçeve

Annemiz cümlelerin en değerlilerini hak eder. Kelimeler annemize duyduğumuz sevgiyi tarif ederken ne kadar kifayetsiz kalsa da bizim tarafımızdan annemizin sevildiğini bilmesini isteriz. Anneye kişiye özel ahşap çerçevede anneleri anne yapan özellikleri yazıyor. Bu çerçeve sizin annenize yazdıracağınız özel metinle daha da anlamlı hale gelecek.

Ürüne Git

17-) Anneye Özel Akrilik Tepsi

Deseniyle oldukça şık gözüken bu akrilip tepsiye annenizin adını, soyadını ve yüreğinizin derinliklerinden gelen özel bir mesajı yazdırarak annenize oldukça sıradışı bir hediye vermeniz mümkün.

Ürüne Git

18-) Kişiye Özel Mesajlı Anneye Sevgi Kulesi

İçinde bonbon, çiçekli ve üzerinde seni seviyorum ambalajlı çikolatalar bulunan bu kalpli katlar annenizin alabileceği en güzel hediyelerden. En büyük kalbin içerisindeyse 365 gün ( yani bir yıl boyunca ) annenizin okuyabileceği duygusal, anlamlı, kalpli kağıtlarda mesajlar yer alıyor.

Ürüne Git

19-) Bugün Ne Pişirsem? Kavanozu

Annelerin en büyük derdi "Bugün ne yemek yapsam?"dır. Bu soru her gün döner dolaşır ve sizi bulur. Annenizi 60 gün boyunca ne yemek yapacağı konusundaki kararsızlığından kurtaracak bu kavanoz anneler gününde annenize hediye edebileceğiniz en faydalı sürprizlerden birisi.

Ürüne Git

20-) Şimdiden Ellerine Sağlık Ahşap Kesme Tahtası

Annenizi yemek yaparken motive edecek bir hediye mi arıyorsunuz? O zaman bu ahşap kesme tahtasını mutlaka incelemelisiniz. Üzerindeki metni değiştirebileceğiniz kişiye özel bu ürün annenizin çok hoşuna gidecek.

Ürüne Git
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fibilo

www.fibilo.com adresinden annenize en güzel hediyeyi verin. Annenizin fotoğrafından oluşan 3 boyutlu kariikatürünü hediye edin.

Görüş Bildir