Görüş Bildir

BluTV Haberleri

BluTV ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. BluTV ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Erdal Beşikçioğlu'ndan 'Behzat Ç.' Açıklaması: 'Niyetimiz Var, Heyecanlıyız'
'Behzat Ç.' karakterine hayat veren Erdal Beşikçioğlu, merakla beklenen dizinin yeniden çekileceğini söyledi. Cengiz Semercioğlu'na konuşan Erdal Beşikçioğlu, 'Behzat Ç.'yi ocak ayında tekrar çekeceksiniz değil mi?' sorusunu, 'Niyetimiz var. Kanal D’nin dijital platformu Blu TV’yle bu konuyla ilgili konuşuyoruz. Onlar da çok heyecanlı, biz de çok heyecanlıyız' diye yanıtladı.
Haluk Bilginer ve Ali Atay'lı Türkiye'nin İlk Profesyonel İnternet Dizisi 'Masum'dan Fragman Geldi
Polisiye ve dramayı harmanlayarak, ilk bakışta sıradan görünen bir Türk ailesinin çevresinde sıra dışı bir hikâyeyi konu alan dizinin başrollerinde Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan rol alıyor. Türkiye'nin ilk profesyonel internet dizisi Masum, 27 Ocak'ta Neftlix benzeri olan BluTV'de yayınlanacak.
Kalitesiyle Göğsümüzü Kabartan Tekrar Tekrar İzlenesi 10 Yerli Dizi
Yerli dizi yersiz uzun derken, Türk dizileri 90 dakikadan 140 dakikaya çıkmış durumda. Hal böyle olunca film süresinde kaliteli iş yapmak da zorlaştı. Tüm bunlara rağmen senaryosu, kurgusu, rejisi ve oyunculuklarıyla yabancı dizilerle yarışabilecek işlerimiz de var. Oyuncularına baktığınızda gerçekten sadece kaliteli işlerde yer alan birkaç kişinin hala direndiklerini görebiliyorsunuz. İşte o dizilerden birkaçı...