Görüş Bildir

amedspor Haberleri

amedspor ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. amedspor ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

İstiklal Marşı Okunurken Ayağa Kalkan Amedspor Tribünleri Takdir Topladı
Diyarbakır ekibi Amedspor spor dünyasının tartışmalı ekiplerinden birisi. Bazı maçları çok gergin geçti, oyuncular ve tribünler sık sık eleştirildi. Ancak geçtiğimiz günlerde Iğdır FK ile karşılaşan Amedspor tribünleri İstiklal Marşı'nı okudu. Tribünlerin tek ses olması ve ardından gelen alkışlar takdir topladı.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'un Adı ‘Amedspor’ Oldu
SPOR Toto 2′inci Lig Kırmızı Grup takımı Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’un olağanüstü kongresinde ismi, rengi ve logosu değiştirildi, kulüp Amedspor adını alırken yeşil kırmızı olan renkleri de yeşil, sarı ve kırmızı oldu.Geçen hafta çoğunluk sağlanamadığı için bugün yapılan Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’un olağanüstü kongresi, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Burhan Karadeniz Cep Sineması’nda yapıldı. Genel kurula katılan yaklaşık 50 üye, oy birliğiyle kulübün adını Amedspor, renklerini de yeşil, sarı ve kırmızı olmasını kararlaştırdı.Daha önce Diyarbakır surlarıyla çevrili mavi zenin üstünde çift beyaz güvercinin bulunduğu takımın logosu da üstü Diyarbakır surlarıyla kaplı yeşil zemin üstüne sarı renkli çift başlı kartal ve kartalın ortasındaki kırmızı yıldız oldu.Kulüp Başkanlığa seçilen İhsan Avcı, Amedspor projesinin daha önce de gündemlerinde olduğunu söyledi, “Amedspor, yeni bir sürecin ürünü olacak. Delegelerin bu ismi onaylamasıyla bu süreç başlamıştır” dedi.WSJ
Diyarbakır BŞB'nin Adı Resmen Amedspor Oldu
Diyarbakır Büyükşehir B.'nin olağanüstü kongresinde ismi, rengi ve logosu değiştirildi, kulüp Amedspor adını alırken yeşil kırmızı olan renkleri de yeşil, sarı ve kırmızı oldu.Amedspor böylece Türkiye Profosyonel Spor liglerindeki ilk 3 renkli ve ilk Kürtçe isimli takım oldu.Daha önce Diyarbakır surlarıyla çevrili mavi zenin üstünde çift beyaz güvercinin bulunduğu takımın logosu da üstü Diyarbakır surlarıyla kaplı yeşil zemin üstüne sarı renkli çift başlı kartal ve kartalın ortasındaki kırmızı yıldız oldu.Kulüp Başkanlığa seçilen İhsan Avcı, daha önce yaptığı açıklamada, “Amedspor, yeni bir sürecin ürünü olacak. Delegelerin bu ismi onaylamasıyla bu süreç başlamıştır” dedi.Açık Mert Korkusuz
Amedspor Fenerbahçe'ye de Yenilmedi: 3-3
Türkiye Kupası'nın sürpriz takımı Amedspor, çeyrek final ilk maçında evinde Fenerbahçe ile 3-3 berabere kaldı. Boş tribünler önünde oynanan maçta Amedsporlu futbolcular kendilerine verilen cezayı maçın başında protesto etti.