Görüş Bildir

Ziraat Türkiye Kupası Grupları 3 ve 4. Hafta Programı Açıklandı

Haberler
> Ziraat Türkiye Kupası Grupları 3 ve 4. Hafta Programı Açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası Grupları 3 ve 4. hafta programı açıklandı. 3. hafta karşılaşmaları 9, 10 ve 11 Ocak'ta, 4 hafta karşılaşmaları da 12, 13 ve 14 Ocak'ta oynanacak.

3. Hafta Maçları

9 Ocak 2016 Cumartesi

12.00 Nazilli Belediyespor-Gaziantepspor: Nazilli İlçe

13.00 Etimesgut Belediyespor-Kayserispor: Kemal Atatürk

14.00 İnegölspor-Torku Konyaspor: İnegöl İlçe Stadı

15.00 Akhisar Belediyespor-Kastamonuspor 1966: Manisa 19 Mayıs

17.00 Bucaspor-Mersin İdmanyurdu: Yeni Buca Stadı

18.45 Galatasaray-Karşıyaka: Türk Telekom Arena

20.45 Trabzonspor-Adanaspor: Hüseyin Avni Aker

10 Ocak 2016 Pazar

13.00 Sivas Belediye Spor-Kardemir Karabükspor: Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi

15.00 Medipol Başakşehir-Bandırmaspor: Başakşehir Fatih Terim

17.00 Çaykur Rizespor-Aydınspor 1923: Yeni Rize Şehir

18.30 1461 Trabzon-Beşiktaş: Hüseyin Avni Aker

19.00 Bursaspor-Boluspor: (Belli değil)

20.45 Giresunspor-Fenerbahçe: Giresun Atatürk

11 Ocak 2016 Pazartesi

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Eskişehirspor: Esenyurt Necmi Kadıoğlu

16.00 Şanlıurfaspor-Amedspor: Şanlıurfa Gap Arena

19.30 Antalyaspor-Tuzlaspor: Akdeniz Üniversitesi

4. Hafta Maçları

12 Ocak 2016 Salı

12.00 Kastamonuspor 1966-Akhisar Belediyespor: Gazi Stadı

13.45 Kayserispor-Etimesgut Belediyespor: Kadir Has

15.30 Torku Konyaspor-İnegölspor: Torku Arena

17.00 Gaziantepspor-Nazilli Belediyespor: Kamil Ocak

19.00 Adanaspor-Trabzonspor: 5 Ocak Fatih Terim

20.45 Karşıyaka-Galatasaray: İzmir Atatürk

13 Ocak 2016 Çarşamba

12.00 Aydınspor 1923-Çaykur Rizespor: Adnan Menderes

14.00 Bandırmaspor-Medipol Başakşehir: Bandırma 17 Eylül

16.30 Boluspor-Bursaspor: Bolu Atatürk

18.30 Fenerbahçe-Giresunspor: Ülker Stadyumu

20.30 Mersin İdmanyurdu-Bucaspor: Mersin Stadyumu

14 Ocak 2016 Perşembe

12.00 Amedspor-Şanlıurfaspor: Seyrantepe Diski Spor Tesisleri

14.00 Tuzlaspor-Antalyaspor: Tuzla Belediye Sahası (seyircisiz)

16.30 Kardemir Karabükspor-Sivas Belediye Spor: Dr. Necmettin Şeyhoğlu

18.30 Eskişehirspor-Büyükşehirçekmece Tepecikspor: Eskişehir Atatürk

20.30 Beşiktaş-1461 Trabzon: Atatürk Olimpiyat

CHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?