Görüş Bildir

Aile Dizisi Haberleri

Aile Dizisi ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Aile Dizisi ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Geniş Aile Senaristi Cüneyt İnay Yıllar Sonra Viral Olan Müslüm Gürses Bölümünün Orijinal Senaryosunu Paylaştı
Bir dönemler ekranların mizah ihtiyacını karşılayan, şimdilerde hala sahneleri karşımıza çıkınca bizi kahkahalara boğan yapımlardan bir tanesi Geniş Aile. Yayınlandığı dönem aldığı konuk oyuncularla da büyük etki yaratan Geniş Aile dizisinin senaristi Cüneyt İnay, Twitter'da viral olan Müslüm Gürses sahnesinin orijinal senaryosunu paylaştı!
Onur Ünlü'nün Fenomen Dizisi Beş Kardeş'in Kalpleri Fethettiğinin Kanıtı 23 Replik
Beş parmağın beşi bir olur mu? Olmaz. Bu beş kardeşin de biri, bir diğerine en ufak bir şekilde benzemiyor. Sait, Nazım, Turgut, Orhan ve Aziz. Bu şahsına münhasır beş kişiyi ayrılmaz biçimde bağlayan tek bir şey var: 'Sarsılmaz bir aile' olmaları. Bu sefer bitmesin dilekleriyle tekrardan yayın hayatına başlayan ''Beş Kardeş'' samimi, komik, duygusal bir aile dizisi olarak yayındaki diğer dizilerden çok ayrı bir yerde. İzleyin, anlayacaksınız.
'Full House' Geri Dönüyor
Bu senenin başlarında bir yoğurt reklamı için yıllar sonra bir araya gelen Full House ekibi, neredeyse tam kadro olarak yeniden toparlanıyor. 90′ların bir diğer popüler aile dizisi Boy Meets World ‘ün de televizyona geri dönüyor olduğu şu günlerde, son bölümü yaklaşık 20 yıl önce yayınlanan Full House ‘un nasıl bir geri dönüş yapacağı merak konusu. Dizinin orijinal kadrosundan Bob Seget, John Stamos, Dave Coulier, Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin ve Andrea Barber yeni Full House kadrosunda da yer alacağı açıklanan ilk isimler oldu. Toplam sekiz sezon yayınlanan Full House, 192 bölüm sürmüş ve son bölüm 1995 yılında yayınlanmıştı.Bantmag
TRT İzleyerek Büyümüş Herkesin Çok İyi Hatırlayacağı 19 Program
Türkiye'de ilk kez 1952'de başlayan televizyon yayını, 1990'a kadar TRT vasıtasıyla yapılmış ve hatta kanun gereği başka bir yayın yapılması dahi yasaklanmıştı. İşte tam da çok kanallı döneme geçiş öncesi ve sonrasını yakalamış insanların asla unutamayacağı anılarını TRT şekillendirmişti. TRT yıllarından akıllarda kalan programları sizler için derledik.
90'larda Reyting Rekorları Kıran, Televizyon Ekranlarının Unutulmaz Dizisi: Ayrı Dünyalar
Ayrı Dünyalar, 90'larda Kanal D'de yayınlanmış bir diziydi. Dizi; fakir bir annenin, ikiz kız çocuklarını evlatlık vermesi sonucu meydana gelen olayları konu alıyordu. Dizideki Ayşe ve Fatma karakterlerini; Pınar sosis reklamıyla ünlenen, İpek Tugay canlandırmıştı. Neden gerçek ikiz çocuklar kullanmamışlar, o da ayrı bir soru tabi! Küçük yaşına rağmen; minik oyuncu, doğallığıyla herkesin beğenisini kazandı. Bu minnoş oyuncu, 'Sen anlamadın mı, akıllım?' ve 'Bir tanem!' sözleriyle de akıllarımıza kazındı.Merak edenler ve hatırlamak isteyenler için, geçmişe doğru minik bir yolculuğa çıkıyoruz. Ayrı Dünyalar dizisiyle harika bir nostaljiye hazırsanız, başlıyoruz!