Görüş Bildir

Son Yaz Haberleri

Son Yaz ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Son Yaz ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Son Yaz Dizisi Yurt Dışına Açıldı: Arnavutluk'ta Yayına Girdi!
Geçtiğimiz sezon FOX TV'de yayınlanan O3 Medya imzalı dizi Son Yaz, ekranlarda büyük bir başarı elde etmişti. Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan'ı bir araya getiren Son Yaz dizisi 26. bölümüyle final yaparak ekranlara veda etmişti. Sahneleri hala sosyal medyada gündemde olan dizi, yurt dışına açıldı. İşte haberin detayları...
Diyadin'de 'Yargısız İnfaz' Soruşturması
Ağrı Diyadin Savcılığı, İlçe Jandarma Komutanlığı’na yönelik saldırının ardından çıkan çatışmada fırın işçisi oldukları belirtilen 15 ve 16 yaşlarında iki çocuğun ‘yargısız infaz’la öldürüldükleri iddiasıyla ilgili soruşturma başlattı.
Gülsim Ali Sosyal Medyadan Gelen Soruları Yanıtlıyor!
Hanım Köylü'nün İlgün'ü, Diriliş Ertuğrul'un Aslıhan Hatun'u, Gönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali İlhan sosyal medyadan gelen sorularınızı yanıtladı. İyi seyirler;)Gülsim Ali İlhan Kimdir?1995'te Bulgaristan'ın Rusçuk şehrinde doğdu. Bulgaristan'da düzenlenen Super Model yarışmasında Ford Modeli seçildi. 2012 yılında oyunculuğa adım attı.Gülsim Ali, ilk olarak 2012 yılında yayınlanan başrolünde Hazal Kaya’nın oynadığı Son Yaz Balkanlar dizisinde rol aldı, ardından 4 bölümlük Seddülbahir 32 Saat adlı dizide hemşire rolünü oynadı.Yusuf Çim ile birlikte 2016 yılında Star TV'de yayımlanan Hanım Köylü dizisinde İlkgün rolünü, Diriliş Ertuğrul'da Aslıhan, 2019'da oynadığı Payitaht Abdülhamid dizisinde Gülcemal, 2020 yılında ise TRT 1'de yayımlanmaya başlayan Gönül Dağı adlı dizide Dilek karakterini canlandırdı.