Görüş Bildir

nevşin mengü Haberleri

nevşin mengü ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. nevşin mengü ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Nagehan Alçı'nın Nevşin Mengü'ye Anlattığı Yunan Diplomat Sevgilisi Kim?
Bir süredir Rasim Ozan Kütahyalı Nagehan Alçı boşanmasını konuşuyoruz. Geçtiğimiz yıl boşanan çift dostça ayrıldıklarını açıklasa da ardından gelen Nagehan Alçı'ya ait iddialar ve kayıtlar şiddet olayları üzerinden boşanma meselesini tekrar öne çıkardı. Nevşin Mengü'nün konuğu olan Nagehan Alçı bununla beraber diplomat bir sevgilisi olduğunu da açıkladı. O sevgilinin kim olduğu Patronlar Dünyası ortaya çıkardı.
Nagehan Alçı'nın Şiddet İddiaları Sonrası Rasim Ozan Kütahyalı'dan İlk Açıklama!
Gazeteci Nagehan Alçı'nın boşandığı eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı'dan (ROK) psikolojik ve fiziksel şiddet gördüğünü iddia ettiği açıklamaları Türkiye gündemine bomba gibi düşmüştü.Rasim Ozan Kütahyalı, Nagehan Alçı'nın iddiaları için ilk kez konuştu ve 'Kafamı kesseler Nagehan aleyhinde konuşmam. Çocuklarımız 11 yaşında oldu, her şeyi görüp izliyorlar' ifadelerini kullandı. Kaynak: Gerçek Gündem-Seyhan Avşar
Bugün Mutlaka Okumanız Gereken 10 Köşe Yazısı
Musul’daki diplomatlarımız ve tır şoförlerinin kaçırılmasıyla, dünya kamuoyu bir anda IŞİD’i keşfetti! Yüzleri kapalı, siyah bayraklı adamlar, ekranlarda derinlemesine analizler yerine çağdaş bir gulyabani hikâyesi gibi aktarılıyor. Oysa IŞİD, çok ürkütücü; ancak bir o kadar da tanıdık. Grup, aslında 2005’de Felluce’de başlayan Sünni isyanının Suriye’deki unsurlarla birleşmiş hali. İçinde Türk ve Kürt asıllı T.C. vatandaşları da var, Balkan kökenli ya da Avrupa pasaportlu Müslümanlar da... Üstelik iki yıldır da sınır bölgelerimizde hâkimiyet kurmuş durumda. İşte, IŞİD’le ilgili bilinmeyenler: SÜNNİ İSYANI 2011’DE BAŞLADI Dünya kamuoyu Mısır ve Kuzey Afrika’da Arap Baharı’na odaklanmışken, aslında Irak’ta da bir cins kalkışma yaşanıyordu. 2011 yılında Bağdat’ın Kuzeyindeki Sünni Anbar eyaletinde Maliki rejiminin aşırı mezhepsel politikalarına karşı barışçıl gösteriler başladı. Maliki ülkeyi “kutuplaştırdıkça”, Sünniler muhalefet bayrağını yükseltti. 2011 yılında Anbar’da, aynı Tahrir Meydanı ya da Gezi gibi çadırlar, protesto yürüyüşleri, basın açıklamaları vardı. Ancak, Maliki yönetimi, bu isyanı yüzlerce kişinin ölümüne, binlercesine gözaltına alınmasına neden olan kanlı bir biçimde bastırdı. Irak’taki mevcut IŞİD rüzgârı, o isyanın bir uzantısı.
'Oğlum Şu Haberi Düzgün Yaz Lan' | CNN Türk
Görüntüler eşliğinde haberi anlatan seslendiricinin mikrofonu açık unutulunca, haber editörüne isyanı canlı yayına yansıdı.Seslendiricinin, ''Oğlum şu haberi düzgün yaz lan'' şeklindeki tepkisinden sonra, haber bültenini sunan Nevşin Mengü bozuntuya vermeden yayına devam etti.
Nevşin Mengü'den Çalışan Kadınları Hedef Alan Vakıf Başkanına Yanıt: 'İşe Kelepçelerle, Kırbaçlarla Geliyoruz'
Gazeteci Nevşin Mengü, Sosyal Doku Vakfı Başkanı'na Twitter'dan tepki gösterdi.Gazeteci Nevşin Mengü , 'Bir kadının çalışmayı tecih ederek fuhuşa hazırlık yapmış olduğunu' söyleyen Sosyal Doku Vakfı Başkanı Nureddin Yıldız 'a tepkisini Twitter'dan gösterdi.Cumhuriyet'in haberine göre, sosyal medyadan Yıldız'ın açıklamalarını paylaşan Mengü, 'Ohooo tabi amcacım işe kremşantilerle, kelepçelerle, kırbaçlarla geliyoruz biz. Öyle bir ortam yani' şeklinde bir tweet attı.
Askerler Hürriyet, Kanal D ve CNN Türk Binalarına Girdi
CNN Türk ve Kanal D binalarına da giren bir grup asker yayını kesti, çalışanları dışarı çıkardı. Daha sonra Hürriyet binasına giren askerler burada da çalışanları silah zoruyla dışarı çıkarttı. Çok sayıda vatandaş kanala destek için CNN Türk binası önünde toplandı.