Görüş Bildir

milli piyango Haberleri

milli piyango ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. milli piyango ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

26 Mayıs On Numara Sonuçları Açıklandı! 26 Mayıs Cuma On Numara Kazandıran Numaraları ve Sonuç Ekranı
On Numara çekilişleri her hafta Pazartesi ve Cuma günleri düzenleniyor. Çekilişin sonuçları saat 20.00 itibarıyla açıklanıyor. 26 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen On Numara çekiliş sonuçları da büyük bir merakla bekleniyordu. Milli Piyango İdaresi tarafından canlı yayında ve Noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişin kazandıran numaraları, şans oyunu severler tarafından merak edildi. Peki, On Numara'nın kazandıran numaraları hangileri oldu? İşte detaylar...
Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı: 27 Mayıs Cumartesi Çılgın Sayısal Loto Sonuçları ve Kazandıran Numaralar
Milli Piyango İdaresi tarafından haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto, bugün de büyük ikramiye heyecanı yaşanıyor. Haftanın son çekilişi ise bugün gerçekleşti. Milli Piyango İdaresi'nin Youtube kanalı üzerinden canlı olarak gerçekleşen çekilişin hemen ardından sonuçlar açıklanacak. İkramiyenin hayalini kuran talihler, sonuçları şimdiden merak etmeye başladı. Peki Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? İşte 27 Mayıs Cumartesi Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve kazandıran numaralar.
Süper Loto Sonuçları Açıklandı: 30 Mayıs Salı Süper Loto ve Kazandıran Numaralar
Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta düzenlenen Süper Loto çekilişleri, bu hafta da pek çok kişiye kazandırmaya devam ediyor. Büyük ikramiyenin hayalini kuran vatandaşlar, hemen her çekilişe katılıyor. Haftanın ilk Süper Loto çekilişi ise bugün gerçekleşti. Çekilişin hemen ardından vatandaşlar sonuçları araştırmaya başladı. Peki Süper Loto sonuçları açıklandı mı? İşte 30 Nisan Süper Loto sonuçları ve kazandıran numaralar.
Çılgın Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı: 24 Mayıs Çarşamba Sayısal Loto Sonuçları ve Kazandıran Numaralar
Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Çılgın Sayısal Loto çekilişi, bu hafta da kazandırmaya devam ediyor. Son zamanlarda en çok tercih edilen şans oyunları arasında yer alan Sayısal Loto, her hafta çekilişe katılan talihlilere büyük ikramiye imkanı sunuyor. Vatandaşlar, bugün çekilen Çılgın Sayısal Loto'nun sonuçlarını en hızlı öğrenmenin yolunu araştırmaya başladı. Peki Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? İşte 24 Mayıs Çarşamba Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve kazandıran numaralar.
25 Mayıs Süper Loto Sonuçları ve Kazandıran Numaralar: 25 Mayıs Süper Loto Sonuç Sorgulama Sayfası
Şans oyunuseverlerin ilgiyle takip ettiği Süper Loto'da bu akşam da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar olmak haftanın üç günü düzenlenen çekiliş 21:30'da canlı yayında gerçekleştirildi. Gündem olan çekilişin detayları, Milli Piyango tarafından detaylıca paylaşılıyor. Noter ve Milli Piyango yetkililerinin eşliğinde yapılan Süper Loto canlı yayını sonuçları araştırılıyor. Peki 25 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 25 Mayıs Süper Loto'da kazandıran numaralar neler oldu? İşte 25 Mayıs Süper Loto sonuç sorgulama sayfası...
29 Mayıs Pazartesi Sayısal Loto Sonuçları: Kazandıran Numaralar ve Sonuç Sorgulama Ekranı
Haftanın ilk Sayısal Loto çekilişi bu akşam Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirildi. Milli Piyango'nun en eski çekilişlerinden biri olan Sayısal Loto çekilişinde gecenin kazandıran numaraları ise merak konusu oldu. Peki Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto'da kazandıran numaralar ne oldu? İşte 29 Mayıs Pazartesi Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı.
Süper Loto Sonuçları Açıklandı: 23 Mayıs Salı Süper Loto Sonuçları ve Kazandıran Numaralar
Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Süper Loto çekilişleri, pek çok kişi tarafından heyecanla takip ediliyor. Süper Loto, oyunseverler tarafından en çok tercih edilen şans oyunları arasında yer alıyor. Çekilişin hemen ardından ise sonuçlar açıklanıyor. Süper Loto sonuçları ise şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki Süper Loto sonuçları açıklandı mı? İşte 23 Mayıs Salı Süper Loto sonuçları ve kazandıran numaralar.
Şans Topu Sonuçları Açıklandı: 24 Mayıs Çarşamba Şans Topu Sonuçları ve Kazandıran Numaralar
Milli Piyango'nun en çok kazandıran şans oyunlarından biri olan Şans Topu, hemen herkes tarafından ilgiyle takip ediliyor. Haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu çekilişine pek çok vatandaş katıldı. Bu haftanın ilk Şans Topu çekilişi ise bugün gerçekleşti. Çekiliş sonuçları kadar kazandıran numaralarda dikkat çekti. Peki Şans Topu sonuçları açıklandı mı? İşte 24 Mayıs Çarşamba Şans Topu sonuç ekranı.
Günümüz Oyuncularının Anlayamayacağı 10 Şey
Başlığa bakınca “ anlayamazsınız ” havası sezilebilir ama aslında durum öyle değil.Eskiden oyunların, oyunculuğun, konsolların ve bu eğlence dalına ait herşeyin çok daha iyi, çok daha keyifli olduğunu düşünüyorum ama bunun için kimseyle tartışmam çünkü kendim gibi dinazor olup bugünü daha çok seven insanlar da tanıyorum. Fakat “ şaşırmak ” konusunda yeni nesil oyunculardan çok daha büyük heyecanlar yaşadığımızı da sonuna kadar iddia ederim ve arkasındayım.İlk oyun oynadığım alet bir arcade makinesi, kendi evimde ilk oyun oynadığım alet ise Sega Master System ’di. Ah o aklımı başımdan alan Alex Kidd . Benim değil arkadaşımın cihazıydı ve o cihazı 1-2 saatliğine bile ödünç almış olmak hayatımdaki en mutlu anlardan biriydi. Daha sonra sanırım 7 yaşındayken Milli Piyango’dan dönemin iyi paralarından birini kazanan babam eve bir akşam Commodore 64 ile geldi. Yıl 1988 ya da 89’du. 6-7 yaşında bir çocuk olarak 50 yaşında kadınlar gibi baygınlık geçirip kolonyalarla kendime gelmiştim.Çocukluğum C64 ile geçti. Bunun bana kazandırdıklarını saatlerce anlatabilirim. Daha sonra el konsollarına ve diğer TV’ye bağlanan konsollara merak saldım. Kendime ait GameBoy ’u ilk aldığım zaman bir kaç gece gerçekten uyuyamadığımı hatırlıyorum. 8-Bit ile başlayan maceram 1024-Bit ’e kadar devam etti ve halen etmekte. Tabii bir de PC oyunculuğunun gelişimini gözlemledim ki 3D FX, Multiplayer oyunlar, Online Gaming falan derken yine en heyecanlı geçişlere ait olan dönemi yaşadım.Yani bugünlerde “ Günümüz Oyuncularının Anlayamacağı ” şeyler hakkında bir yazı yazarken gerçekten bazı şeyleri anlayamayacak bir neslin şu anda oyun oynadığını biliyorum. Ama bu yeni nesil oyuncular da bundan 20 sene sonra geçirdikleri dönem adına bu tip yazılar yazıp galeriler yapabilecekler. Hoş oyun teknolojilerinin ya da oyunculuk kavramının daha ne kadar değişebileceği, bundan 20-30 sene önceki gibi keskin geçişler yaşanabilecek mi gibi konular her gün tartıştığımız başlıklar ama 15-20 sene sonra en azından bir VR teknolojisinin hayatınıza girişinden bahsederken, etrafınızdaki yeni yetme oyuncuların bunu anlayamacağını ima edecek ve onları etkilemeye çalışacaksınız.Bu galeriyi hazırlarken oyunculuk geçmişim gözlerimin önünde yeniden canlandı ve oldukça duygulandım. Bakalım sizlerin arasında da bunlardan duygulanacak dinazorlar var mı?