Görüş Bildir

Hakan Peker Haberleri

Hakan Peker ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Hakan Peker ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

90'lar Çocuklarının Farkında Olmadan Ezbere Bildiği 10 Şarkı
90'ların başında doğan, büyüyen; şimdi yetişkinlik çağına erişen gençlerin duyunca ya nakaratlarını ya tamamını ezbere bildiklerini fark ettikleri şarkılar var; çocukken ne kadar fazla duyduysak artık, iyice işlemişler beynimize. Bunlar 10 taneden çok daha fazla tabii ama ilk akla gelenlerden bir kısmı, belki de gözümüzde çocukluğumuzu en çok canlandıranları şöyle:
Bugün 23-40 Yaşlarında Olanların Biraz Sorunlu Olmasının Sebebi 40 Şarkı
Y kuşağı X kuşağı gökkuşağı fark etmeksizin, muhtemelen son beyni yakılanların 23 veya 40 yaşında olduğu Türk müziğinin mumla aranan devrinden bahsediyoruz. Şarkıların içinde şarkı sözü dışında insan seslerinin de olduğu her şarkının aşka bağlanmadığı dönemler. Canım doksanlardan ve 2000li yılların başlarından; bugün sorunlu bir nesil yetişmesine sebep olan şarkıları listeledim. Listede yer almalı dediğiniz kafa şarkıları da yorumlara beklerim.
2017 Yılında Değişmesi Pek de Mümkün Olmayan 16 Şey
Her yeni yıla bir şeylerin değişmesi isteğiyle gireriz. Daha mutlu, daha huzurlu, daha sağlıklı ve daha başarılı bir yıl olmasını bekleriz yeni yılın. Her ne kadar değişimi arzulasak da değişmesi mümkün olmayan şeyler var.İşte 2017 yılında değişmesini beklemediğimiz 16 şey:
90’larda Bayılarak Dinlediğimiz 15 Şarkıcının 2000’lerdeki Değişimlerini Gösteren Şarkıları
90’lar pop dediğimizde hepimizin aklına bir sürü şarkı gelir ve çoğu kişi de bu zamanlarda yapılan pop müziği daha fazla sever. Fakat zaman ilerledikçe modaya uyan, gelişen teknolojiye kendini kaptıran o dönemin şarkıcıları, dinleyenleri tarafından eski tadı alamadıkları gerekçesiyle eleştirilir. Tabi ki bunlardan başka pek çok örnek de verilebilir. Şimdi bir de biz bakalım 90’larda şarkı yapan şarkıcıların 2000’lerde nasıl değişim geçirdiklerine.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Sanatçıları Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, arasında Hülya Koçyiğit ve Zerrin Özer'in de bulunduğu sinema, müzik ve televizyon dünyasından isimlerle bir araya geldi.ANKARACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, arasında Hülya Koçyiğit ve Zerrin Özer'in de bulunduğu sinema, müzik ve televizyon dünyasından isimlerle bir araya geldi.Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda basına kapalı gerçekleştirilen kabulde, Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan da bulundu.Cumhurbaşkanlığından alınan bilgiye göre, kabulde Hülya Koçyiğit, Zerrin Özer, Esra Erol, Demet Akalın ve eşi Okan Kurt, Hakan Peker, Metin Özülkü, Arzu Öztoprak Peker, Burak Kut, Muazzez Ersoy, Murat Başoğlu, Hande Bermek Başoğlu ve Özlem Zengin yer aldı.Muhabir: A. Eda Ünlü ÖzenAA
İstisnasız Her "Eller Havaya" Barında Çalan 25 Şarkı
Bir akşam kalabalık bir arkadaş grubunuzla dışarı çıkmak istediniz. Nereye gideceğiniz konusunda da bir fikriniz yok ne de olsa herkesin müzik zevki farklı ve ortak bir şeyler bulmanız gerek. Aradığınız yer işte o mekan, binlerce benzeri olan ve her zaman istisnasız aynı şarkıları çalan.
Erol Büyükburç Son Yolculuğuna Uğurlandı
İstanbul Etiler'deki evinde Perşembe günü ölü bulunan ünlü sanatçı Erol Büyükburç, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen törenin ardından Zincirlikuyu mezarlığına defnedildi.İstanbul Etiler'deki evinde Perşembe günü ölü bulunan ünlü sanatçı Erol Büyükburç için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendi. Büyükburç'un Türk Bayrağına sarılı tabutunun başında torunu Lale Han Kaya vardı. Lale dedesinin tabutuna dokundu, fotoğrafını okşadı.