Görüş Bildir

Fatih Altaylı Haberleri

Fatih Altaylı ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Fatih Altaylı ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Günah Keçisi İlan Edilmiş! Meryem Uzerli ile Evlilik Tartışmasına Giren Hülya Avşar'dan Yeni Açıklama Geldi
Gazetemagazin'in haberine göre, Meryem Uzerli ve Deniz Uğur'a yönelttiği evlilik sorularıyla gündem olan Hülya Avşar'ın kıskançlık dolayısıyla bu tür çıkışlarda bulunduğu Fatih Altaylı tarafından iddia edilmişti. Sonrasında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla açıklamada bulunan Avşar yine de pek inandırıcı bulunmamıştı. 'Günah keçisi ilan edildim' diyen isimden yeni bir açıklama geldi!
Fatih Altaylı’nın Programında Mahra Melin’in Babası Murat Pınar’ın Yanıtları Yeniden Gündeme Geldi
Antalya’da köpeklerden kaçarken kamyon çarpması sonucu hayatını kaybeden Mahra Melin Pınar’ın geçtiğimiz günlerde annesi Derya Pınar sahipsiz sokak hayvanlarına yönelik Hayvanları Koruma Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin görüşülmesi için gerçekleştirilen komisyona katılmış ve kendisine şovcu diyenlere kaybettiği çocuğunun ayakkabılarını fırlatmıştı. Şimdiyse eşi Murat Pınar geçtiğimiz yıl katıldığı Teke Tek programındaki açıklamalarıyla gündeme geldi.
Mustafa Sarıgül - Seks Kasedi İddialarına Fatih Altaylı Yorumu: “Bizi İlgilendirmez”
Gazeteci Fatih Altaylı, Youtube kanalındaki programında Türkiye’nin son iki gündür en çok konuşulan konusu olan ve Mustafa Sarıgül’e ait olduğu iddia edilen seks kasedi hakkında açıklama yaptı. Mustafa Sarıgül için “Hırsızlık mı yapmış yolsuzluk mu yapmış?” Diyen Fatih Altaylı ülke gündemine bomba gibi düşen video hakkında “Mustafa Sarıgül olmadığı açıklanmış, olsa da bizi ilgilendirmez” yorumunda bulundu.