Görüş Bildir

CZN Burak Haberleri

CZN Burak ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. CZN Burak ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Nusret’i Al, Alice Harikalar Diyarı'ndaki Tavşan Deliğine Sok: Dünya Şimdi de 'SmileyBae'yi Konuşuyor!
Genç yaşında çalışma hayatına atılan Burak Özdemir, yaşıtları bilgisayar oyunu oynarken çeşitli işlerde çalışmaya başladı. Biraz birikimle de ilk ticari girişimini Aksaray'da 17 yaşında gerçekleştirdikten sonra Etiler'de Hatay Medeniyetler Sofrası'nı açtı. Burak'ın ünü Türkiye sınırlarını aşarak dünyada konuşulmaya başlandı. #SaltBae ile Nusret'i dünyaya duyuran akım şimdi de aynısını #SmileyBae ile Hatay Medeniyetler Sofrası'nın sahibi Burak Özdemir'e yapıyor. Sürekli gülen yüzü ve yemek paylaşımlarıyla 9gag gibi dünyaca ünlü platformlarda yerini alan #SmileyBae'yi yakında tüm dünya izliyor olacak!
Kendilerine Has Güneş Gözlüklerini Tozlu Raflardan Hiç Ama Hiç Çıkarmaması Gereken 15 Ünlü
Malum, yaz yaklaşıyor. Yazın en çok ihtiyacımız olan ve en çok kullanılan aksesuarlardan birisi de güneş gözlükleri. Çoğumuz en azından bir tane güneş gözlüğüne sahibiz ve gözlük seçerken genellikle seçici davranırız. Ancak bazı ünlülerimiz güneş gözlükleri konusunda ya çok seçici ya da hiç seçici değil. Öyle veya böyle geçmişten bugüne kadar birçok ünlü kişinin gözünde öylesine ilginç gözlükler gördük ki, insan bu yaz da bari böyle manzaralar ile karşılaşmayalım diye içinden geçirmiyor değil. İşte kendilerine has güneş gözlüklerini tozlu raflardan hiç ama hiç çıkarmaması gereken 15 ünlü kişi. :)
GÜLE OYNAYA CZN BURAK’IN VİDEOLARINI İNCELEDİK! | Yemektör
Konu sosyal medyadaki yemek gündemi olduğunda adeta birer terminatör, hadi bilemedin teknik direktör olan yemektörlerimiz Cemil ve Absurdman, bu sefer CZN Burak adıyla ünlenen Burak Özdemir’i ve güler yüzünün eksik olmadığı izlenme rekorları kıran videolarını güle oynaya inceledi. Bizi de bu muhabbete ortak etmek istiyorlar, o zaman buyuralım!