Görüş Bildir

Afganistan Haberleri

Afganistan ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Afganistan ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Türkiye'de Kaçak Göçmenlerin Kadınlara Hiçbir Zararı Dokunmadığını Söyleyen Feminist Hesap Tartışma Yarattı
Twitter'da bir feminist bir hesap kullanıcısının Türkiye'de kadınların kaçak göçmenlerden şiddet görmediğini ya da istismara uğramadığını savunan ifadeleri tartışma konusu oldu. 'Kadın Savunması' adlı hesap Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kaçaklar ile ilgili açıklama yaptığı videosunu alıntılayarak bakın neler yazdı...
Jahrein, Almanya'ya Çalışmaya Giden Türkler ile Mültecileri Kıyaslayan Mustafa Yeneroğlu'na Ateş Püskürdü!
Türkiye'nin son yıllarda başına gelen en büyük sıkıntılarından birisi hiç şüphesiz ki mülteci sorunu. Binlerce mültecinin elini kolunu sallayarak sınırlarımızdan girdiği ve kaçak yollarla ülkeye girişlerinin sağlandığı konusu bir gerçek. Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yeneroğlu gittikçe büyüyen bu soruna parmak basan bir paylaşımda bulundu. Eski yıllarda Almanya'ya işçi olarak giden Türkler'i örnek gösteren Yeneroğlu'nun kıyaslaması dikkat çekti. Ünlü yayıncı Jahrein ise Mustafa Yeneroğlu'na sert yorumlarda bulundu.
Google Aramalarında Çarpıcı Sonuçlar: "Türk Kızı" İfadesi En Çok Afganistan ve Pakistan'da Aratıldı!
Ülkemizin en çok tartışılan konularından biri haline gelen sığınmacı ve mülteciler hakkında çarpıcı bir olay daha yaşandı. Alışılmışın aksine olaylar Türkiye'de değil, Google arama motorlarındaki sonuç verilerinde gerçekleşti. Ülke ve bölge insanlarının Google'da neyi araştırdıklarını gözler önüne seren Google Trends'e göre, 'Türk kızı', 'Türk erkeği' ve 'Türk çocuğu' gibi ifadeler en çok Afganistan ve Pakistan bölgelerinde aratıldı. İşte detaylar...
'Gece Hayatı Akıyor': Basketbolcu Kemal Canbolat, Forma Giydiği Suriye'deki Son Durumu Gözler Önüne Serdi!
Suriye'de forma giyen Türk basketbolcu Kemal Canbolat 'Suriyeli kardeşlerimizi ölüme gönderemeyiz' açıklaması yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya verdiği cevapla gündem olmuştu. TikTok hesabından Suriye'deki son durumu gözler önüne seren Canbolat 'Burada savaş falan yok, gece hayatı akıyor, Suriyeliler, Türkiye'deki kurulu düzenlerini bırakmak istemiyor' diyor.