Görüş Bildir

Slime Haberleri

Slime ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Slime ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Switch'im Yok Diye Üzülmeyin: İşte Animal Crossing Benzeri Birbirinden Keyifli 13 Çiftlik Kurma Oyunu
Ülkemizdeki tuzlu oyun ve konsol fiyatları sebebiyle Nintendo Switch sahibi olmak ancak hayallerimizi süslüyor. Dolayısıyla Animal Crossing gibi inanılmaz eğlenceli bir yapımda kendimizi renkli dünyalarda kaybetmek de mümkün olmuyor. Çiftlik kurma, diğer oyuncuları ziyaret etme ve dilediğimiz gibi dekorasyon yapma gibi eylemleri bünyesinde barındıran oyunları listeledik.
Yemek Aşıklarının Mutlaka Takip Etmesi Gereken 12 YouTuber/YouTube Kanalı
Artık hayatımızdaki YouTube gerçeğini yadsımanın bir alemi yok. Bayağı bayağı bağımlı olmuş durumdayız. Bu nedenle de bir anda kendimizi slime videoları içinde bulmamak için takip listemizi genişletmek, güzelleştirmek lazım ki YouTube bize daha iyi kanalları sunsun. Aklı fikri yemek ve mutfakta olanlar, toplanın. Size YouTube ekosisteminin en güzel yemek kanallarını açıklıyoruz. Belki de bazılarını biliyorsunuzdur, belki de bazılarını yeni öğreneceksiniz. Öğrenmenin yaşı yok. Not: Hem Türkçe hem de İngilizce kanallar mevcut. Hadi rastgele.
Slime'ın İçine Kuru Buz Atılırsa Ne Olur?
İnternet kullanıcılarının çok iyi bildiği kuru buz her zaman eğlenceli deneylerin vazgeçilmezleri arasında birinci sıradadır. Kuru buz bu sefer de son günlerin yeni popüler deney aracı slime ile bir araya geliyor. Bakalım sonucu nasıl olacak?