Görüş Bildir

Pençe-Kilit Haberleri

Pençe-Kilit ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Pençe-Kilit ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

MSB: Şehit Sayısı Beşe Yükseldi
Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit operasyon bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan askerlerin sayısının beşe yükseldiğini açıkladı. PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 5 askerin birlikte çektirdiği fotoğraf ortaya çıktı. 
Pençe-Kilit Bölgesinden Acı Haber!
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan Piyade Uzman Çavuş Selahattin Taşkın'ın hastanede şehit olduğunu açıkladı.
Komandolar Kuzey Irak'ta: Pençe Kilit Harekatı Başladı
Türk Silahlı Kuvvetleri Irak’ın kuzeyinde yeni bir harekat başlattı. Hem karadan hem havadan başlatılan 'Pençe-Kilit Operasyonu'na ilişkin ilk açıklama Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan geldi. Akar, 'Hava unsurlarıyla desteklenen komandolar karadan sızarak, bölgeye intikal etti. Topçu unsurlarımız da hedefleri tam isabetle vurdu' dedi. Milli Savunma Bakanı; Birinci safhada belirlenen hedeflerin ele geçirildiğini belirtti.