Görüş Bildir

Kanye West Haberleri

Kanye West ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Kanye West ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Daft Punk'tan Bir Yeni Şarkı Daha, Hem de Jay Z'li: Computerized
1 yıldır dur durak bilmeyen Daft Punk, 8 yıllık boşluğun acısını çıkarırcasına adeta sokaktan bulduğu adamla bile şarkı yapacak hale geldi. Sessiz sedasız şarkılar çıkaran Daft Punk'ın bu sefer ki dostları ise Jay Z ve Kanye West. Neyse şarkıyla baş başa bırakıyorum sizleri.
Daft Punk ve Jay Z İşbirliği
Geçen sene bir türlü durmak bilmeyen Daft Punk fırtınası tam biraz soluk alıyor diyorduk ki yeni bir şarkı çıkageldi. Kanye West’in prodüktörlük koltuğuna yandan yandan oturduğu Computerized’ın asıl sürprizi daha önce robotların çalışmadığı bir ismin vokallerde olması: Jay Z.
Çoraplarla Yeniden Yaratılan 25 Efsane Albüm Kapağı
Londralı fotoğrafçı Thom Moore sıra dışı bir işe imza atıyor. Pink Floyd, The Beatles, Depeche Mode gibi müzik devlerinin albüm kapaklarını, “Çoraplı Albüm Kapakları” çalışması ile yeniden yaratıyor. Hepsinin ortak noktası ise eski çoraplar! Sanatçının “Niçin çorap?” sorusuna cevabı ise şöyle; Düşüncesizce söylenen bir söz inada döndü. Bazen birisine limit koymak, çok yaratıcı fırsatlar yaratılmasına sebep olabiliyor. Ayrıca fazlasıyla çok çorabım var! =)
Kimye Vogue Kapağı Parodisi
Olaylı çift Kim Kardashian ve Kanye West Vogue için kapak çekimleri için kamera karşısına çıktılar ve her zamanki gibi dalga konusu oldular işte size parodileri.kaynak:http://www.popsugar.com/
Beyonce ve Rihanna'ya Hırsızlık Davası
ABD’nin Kaliforniya eyaletinde bir mahkum, dünyaca ünlü şarkıcılara karşı savaş başlattı. Mahkum, aralarında Beyonce, Jay-Z, Kanye West ve Rihanna’nın olduğu bir grup şarkıcının kendisinden 3 bin tane şarkı sözünü çaldığını iddia etti ve 2 milyar dolarlık dava açtı.Huffington Post’un haberine göre, mahkemeye başvuran mahkum Beyonce ve Jay-Z’nin CIA ve FBI ile çalışarak, yazdığı şarkı sözlerinin ‘uydu teknolojisiyle’ çalındığını savundu. Rihanna ve Kanye West ise suç ortağı olarak gösteriliyor.Vatan