Görüş Bildir

iPhone 15 Pro Max Haberleri

iPhone 15 Pro Max ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. iPhone 15 Pro Max ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Apple Pil Teknolojisinde Çığır Açacak: iPhone 15 Elektrikli Araçlardaki  Batarya Sistemi ile Çalışacak!
ABD merkezli teknoloji firması Apple, ilerleyen aylarda tüm dünyada sergileyeceği yeni akıllı telefon ailesi iPhone 15 adına yürüttüğü çalışmalara tam gaz devam ediyor. Son olarak seri ile beraber gelecek olan renk seçeneklerini çeşitlendirme kararı alan şirket, uzun yıllardır pek fazla gelişim gösteremediği pil teknolojisine de el atmak istiyor. Firma, bu bağlamda yeni telefonlarında genellikle elektrikli araçlarda kullanılan yığılı batarya teknolojisini tercih etmeyi hedefliyor. Detaylar haberde.
Apple'ın Yeni Göz Bebekleri: Yaklaşan iPhone 15 Serisi ile Beraber Gelecek 5 Önemli Özellik!
Dünyaca ünlü teknoloji devi Apple'ın yaklaşan yeni akıllı telefon serisi iPhone 15, uzun bir süredir konuşulmaya devam ediyor. Piyasaya sürülmesine 2 aydan az bir süre kalan yeni teknoloji harikaları hakkında neredeyse her gün yeni bilgiler ediniyoruz. Bugün, yeni seri ile beraber gelmesi planlanan akıllı telefon dünyasını değiştirebilecek 5 yeni özelliği sizler için derledik.
iPhone 15 Serisi için Tatsız Gelişme: Pro Max Modeli Beklenenden Daha Geç Bir Tarihte Çıkış Yapabilir!
ABD merkezli teknoloji devi Apple'ın merakla beklenen yeni iPhone 15 serisini resmi olarak tanıtmasına sayılı günler kaldı. Son birkaç aydır teknoloji gündeminin ana konularından biri olan akıllı telefon modelleri için birçok iddia ortaya atıldı. Söz konusu iddiaların sonuncusu ise serinin en üst düzey modeli olan Pro Max ile ilgili pek de güzel haberler vermedi. Söylenenlere göre amiral gemisi telefon, seriden ayrı olarak daha geç bir tarihte çıkış yapabilir. Detaylar haberde.
Apple'ın Yeni Amiral Gemisi iPhone 15 Pro Max'den İddialı Başlangıç: 100 Milyon Adet Satacak!
Apple'ın piyasaya sürülmesine günler kalan yeni akıllı telefon serisi iPhone 15 hakkında çarpıcı iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Son olarak serinin en üst düzeyi iPhone 15 Pro Max'e ilişkin bir veri, teknoloji dünyasının gündemine oturdu. Söylentilere göre, Apple'ın yeni amiral gemisi serideki diğer modellere kıyasla çok daha fazla üretilecek ve şirketin en çok satan cihazlarından biri olacak. İşte detaylar...