Görüş Bildir

Hasan Can Kaya Haberleri

Hasan Can Kaya ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Hasan Can Kaya ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Stand Up'ın Yeni Yüzü Hasan Can Kaya Sahnede
Daha önce aralarında “1 Erkek 1 Kadın”ın da bulunduğu pek çok projede yazarlık yapan Hasan Can Kaya, artık kendi hikayelerini anlatmaya başladı. Hasan Can Kaya, 'Hep Zemin' adlı gösterisinde sokak yaşantısı, gerçekçilik, gözlem ve deneyim içeren esprileriyle kısa zamanda adından söz ettirdi.Her Pazar, saat 20:00’de, BKM Mutfak Sahne’de, mizahıyla izleyicinin bilinç altına giriyor, ilişkileri sorgulatarak, gülmekten bitap düşürüyor. Tespitleriyle, algılardaki ezberi paramparça ediyor. Hasan Can Kaya hayatı kendine katık eden, kendine has mizahıyla, seyirciye kahkaha dolu bir gösteri vaadediyor.Hasan Can Kaya tıkla ve facebookta officlial sayfasında gelişmeler videolardan haberar ol.
'Stand Up'ın Yeni Yüzü' Mutfak'ta!
“Stand up'ın yeni yüzü” olarak anılan Hasan Can Kaya her hafta BKM Mutfak Sahnesi'nde kendine has mizahıyla seyirciye kahkaha dolu bir gösteri sunuyor. Daha önce aralarında “1 Erkek 1 Kadın”ın da bulunduğu pek çok projede yazarlık yapan Hasan Can Kaya, artık kendi hikayelerini anlatmaya başladı. Hasan Can Kaya, 'Hep Zemin' adlı gösterisinde sokak yaşantısı, gerçekçilik, gözlem ve deneyim içeren esprileriyle kısa zamanda adından söz ettirdi. CNN Türk
Gökçen Erdoğan Yazio: Bir Kadın Bir Erkek
Kadın erkek ilişkilerinin mizahı çokça yapılmıştır bu ülkede. Ve bu elbette bel altı meselelerle de ele alınınca kahkaha gücü yüksek bir silah olmuştur. Ama benim en beğendiklerimi sorarsanız Bir Kadın Bir Erkek ve Düz Adam Sami. İkisinin türünün çok farklı olduğunu düşünebilirsiniz ki öyle; biri sit com diğeri ise karikatür. Tarzları da farklı mı; evet. Ama ikisi de çok tanıdık ve eğlenceli. İkisinin de karakterlerini alıp ciğerime sokasım geliyor. Peki sorun bakalım ben bunları neden anlattım?