Görüş Bildir

gülse birsel Haberleri

gülse birsel ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. gülse birsel ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Gülse Birsel Annesini Son Yolculuğuna Uğurladı
Annesini gözyaşları içinde uğurlayan Gülse Birsel’i, “Yalan Dünya” dizisinin oyuncuları teselli etti Oyuncu Gülse Birsel’in annesi Semiha Şener, 79 yaşında hayatını kaybetti. Anne Semiha Şener için Levent Camii’nde öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Törene, Semiha Şener’in oğlu Bozkurt Şener, kızı Dilek Yücelin, Arzuhan Doğan Yalçındağ, Kaya Çilingiroğlu, Sedat Ergin, oyuncu Nurseli İdiz, Rutkay Aziz, Altan Erkekli, Olgun Şimşek, Gonca Vuslateri, Hasibe Eren ve Sarp Apak ile çok sayıda kişi katıldı. Cenaze namazının ardından anne Semiha Şener için helallik alındı. Helallik alındığı sırada oldukça bitkin olduğu gözlenen Gülse Birsel, gözyaşlarını tutamadı. Gülse Birsel’i, bir an olsun yanından ayrılmayan dizideki oyuncu arkadaşları teselli etmeye çalıştı.Basın mensuplarını soruları üzerine kısa bir açıklama yapan Birsel, “Annem uzun süre hastaydı. Söylenecek bir şey yok. Başımız sağ olsun dedi.Oyuncu Rutkay Aziz de “Bende annesini kaybetmiş biri olarak çok üzgünüm. Canım arkadaşımıza zor gününde destek olmaya geldik” diye konuştu.Dualar eşliğinde omuzlara alınan tabut, cenaze arabasına taşındı. Semiha Şener’in cenazesi dualar eşliğinde omuzlanarak defnedilmek üzere Zincirlikuyu Mezarlığı’na götürüldü. Kaynak: İHA
UNUTULMAZ 20 DİZİNİN UNUTAMADIĞIMIZ MÜZİKLERİ
Reşat Nuri Gültekin'in aynı adlı romanından uyarlanarak bir çok kez ekranlara aktarılan dizinin kuşkusuz en unutulmazı Aydan Şener'in 'Feride' yi canlandırdığı 1986 yılı yapımıydı. Günümüzde tekrar çekilmeye çalışılsa da dizi 1900 lü yıllarda geçen bir aşk hikayesi olmaktan öteye geçemediği için ilk sezonunda final yaptı. Dizinin Esin Engin'in bestelediği müziklerinin de hatıralarımızda ayrı bir yere sahip olduğu ise tartışılmaz bir gerçek.