Görüş Bildir

döviz Haberleri

döviz ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. döviz ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Katma Değerli, Teknolojik Üretim Konusunda Ayakkabı Örneği Ekonominin Gelişmesini Nasıl Anlattı?
Türkiye'de dış yatırım çekmek her daim cari açık konusunda önemli ve gerekli olmuştur. 2021 yılında girilen ekonomik model yolunda önceliğimizin ihracat olduğu, ekonomide rasyonel yollara dönsek de konuşulmaya devam ediyor. Üretim konusunda sıkıntısı olmayan Türkiye'de ana sorun markalaşma ile katma değerli ve yüksek teknolojili üretim olmasından kaynaklı ihracat tarafında da farklı maliyet hesaplamalarına girmeye devam ediyor. Bu ortamda üretime yönelik tek bir ayakkabı örneğinden yola çıkarak yapılan eleştiri pek çok yoruma neden oldu.
Merkez Bankası İletişimi Yeniden Aktif Oldu: KKM'nin Etkileri Paylaşımını Uzmanlar Yorumladı
Merkez Bankası, para politikasının yöneticisidir. Politikaların yönetiminde iletişim ise özellikle günümüzde en önemli araçlardan biridir. TCMB'nin 2023 Haziran'da değişen yönetiminde atılan adımlar yakından izlenirken, iletişim politikasının yeniden aktifleşmesi hamleleri dikkat çekti. Yeni haftaya başlarken, enflasyon konusunda bilgilendirici videodan sonra 'Merkezin Güncesi' blogunda da KKM'ye yönelik paylaşım yorumlara neden oldu.
Seçil Erzan'ın Korktuğu Kapalıçarşı’daki Dövizci: Yabancı Uyruklu Biri mi?
Türkiye, futbolcuların da yer aldığı dolandırıcılık olayını konuşuyor. Bir bankada şube müdürü olan Seçil Erzan, aralarında ünlü futbolcuların da bulunduğu kişileri milyonlarca dolar dolandırdığı iddiasıyla yargılanmaya devam ediyor. Erzan’a en çok para kaptıran isimlerin başında gelen Emre Belözoğlu’nun avukatı Şekip Mosturoğlu, Seçil Erzan ile ilgili flaş bir iddia ortaya attı.