Görüş Bildir

Caps Haberleri

Caps ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Caps ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

'Aslında Ben Cahil Değil, Hödük Derim'
Ortaylı, güncel konular hakkında Taraf gazetesinden Tunca Öğreten’e konuştu. İnternet sitelerinde yoktu, söyleşinin dikkat çekici kısımlarını sizin için derledik: GENÇLER NEDEN İLBER ORTAYLI’YI SEÇTİ? Çocuklar ‘cahil’ sözü üzerinden başladılar bunu yapmaya (Cahillik konulu popüler caps’lerinden söz diyor). Aslında ben cahil sözünü pek kullanmam. Benim kelimem ‘hödük’tür. Olayın aslı şu, bu hükümet ne devlet içerisinde, ne de kapitalizmde kendilerinden başka adam tanımıyor, istemiyor. Mesela bütün müteahhitlerin hepsi Laz, ne hikmetse… E, bürokrasiye bakıyorsun Karadenizli, bakanlar keza öyle. Bunların belirlenmesinde ‘işini bilen adam’ seçmek gibi bir kıstasları da yok. Tamam, bu ülkede birçok döküntü adam var ama iyi yetişen insanlar da oldu, pırıl pırıl. Bu hükümet kimseye hayat hakkı bırakmadı. Haklı olarak millet de bunlara kızıyor. İşte bu kızanlara da biri lazım cahil, mahil diye çıkışacak. E benim de dilimin kemiği yok. O yüzden beni seçtiklerini düşünüyorum. “GEZİCİLER PARLAMENTOYA GİRSE…” Gezi sürecindeki cenah gelse Meclis'e girse, inanın parlamento oturumlarını televizyonda 24 saat izler millet. “BİR TEK DEMİREL’DE GÖRDÜM BU YETENEĞİ” Ben bugüne kadar mecliste bir tek Demirel’de gördüm bu yeteneği (mizah yeteneğini kastediyor). Kürsüden ona atılan laflara çok zeki cevaplarla, esprili bir şekilde karşılık verirdi. Hazırcevap bir adamdı yani. Ondan başkası da gelmedi zaten. “ÜÇ ARTI BİR OLSUN, SİZİN GİBİ OLSUN” DESE OLAY BİTECEK Mesela Gezi’de gördüm, ‘herife’ diyorlar ki: “Bizim gibi üç çocuk ister misin?” karşında mizahtan anlayan bir adam olsa, “Üç artı bir olsun, sizin gibi olsun” der, bitirir bütün olayı. Ama onu söyleyecek bir tip değil. O yüzden kıyamet koptu, onca insan yaralandı, öldü. Bu hükümetin en büyük eksiği mizahtır. Mizahın ‘m’si yok bunlarda. “BAŞBAKAN ZEKİ AMA…” Başbakan’ın zeki olduğunu söyleyebilirim. Hitabet gücü de iyi. Ama gel gör ki mizah yok kardeşim. O kültür yok onda. Doğduğu, büyüdüğü çevreyle alâkalı. Karadeniz fıkrasıyla olacak iş değil bu. gazetevatan.com
iPhone'unuzun Yapabildiğini Muhtemelen Bilmediğiniz 15 Şey
1. Ayarlar > Genel (Touch ID ve Parola) >Şifre Kilidi'ne gidiniz2. 'Basit Parola' öğesini kapatınız3. 'Qwerty' klavye ile birlikte şifrenizi değiştirmenizi isteyen bir ekran belirecektir. Telefonunuzun kilidini bir sonraki açışınızda, nümerik tuş takımı yerine klavye belirecektir.
İncicaps'ten Alıntı 13 Caps
İncisözlük'ü bilmeyen yoktur sanırım.İncicaps'i de.Elimden geldiğince her gün İncicaps'ten alıntı 15 caps ve gifleri bu ortama aktarıcam.Gifler ve capsler biraz  +18 olabilir.Ama bu bildiğiniz gibi İncisözlük'ün temeli.Beni takip edin.