Görüş Bildir

Doctor Strange Haberleri

Doctor Strange ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Doctor Strange ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Sinematik Evrene Buyrun! Tüm Zamanların En İyi 50 Süper Kahraman Filmi
Süper kahraman filmleri olduk olası hep çok sevmişizdir. Vurdulu kırdılı sahneler, çatışmalar ve kahramanların tüm insanlığı kurtarması, ütopik zamanlar, kötüler derken kendimizi bir anda maceranın içinde buluveririz. Son yıllardaki Marvel Comics ve DC Comics kapışması, her yıl gişe rekorları kıran filmlerin ve kahramanların çıkması ile süper kahraman filmlerini daha çok sevmeye ve hayatımızın içinde bulmaya başladık. Bu filmleri izlemek çoğu sinemasevere ve çizgi roman tutkunlarına harika anlar yaşatıyor. Kimi süper kahramanlar çizgi filmlerden, kimi kahramanlar ise çizgi romanlardan beyaz perdeye aktarıldı. Güncel ve en iyi süper kahraman filmleri listesini sizin için hazırladık. 2017 ve 2018 filmleri ile güncellenmiştir.Sizce en süper kahraman hangisi?Film açıklamaları beyazperde.com adresinden alınmıştır. 
Marvel Cinematic Universe(MCU)'ün Çıkarması Heyecanla Beklenen 10 Filmi
1 Mayıs 2015'te vizyona girecek film hem MCU'ya yeni bir yön verecek, hem de Marvel evreninin kapılarını daha da geniş bir şekilde açacak. Zaten Marvel, Guardians of the Galaxy ile farklı evrenleri seyirciye yavaştan kabul ettirmiş durumda. Avengers Age of Ultron'da da bu evrenler söz konusu hale gelebilir. Ayrıca yeni karakterler de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Scarlet Witch ve Quicksilver yeni filmde Avengers'a katılacak iki isim. Yine ana Avengers karakterlerinden olan Vision da görücüye çıkacak. Ve gelelim ana kahramanımız Ultron'a... Orijinal hikayesinde Hank Pym tarafından yaratılan ve Tony Stark'ın yardımlarıyla geliştirilen, sonradan ise zıvanadan çıkan çılgın robot Ultron Avengers'ın en tehlikeli düşmanlarından biri. Ayrıca Captain America: The Winter Soldier'ın end credits kısmında karşımıza çıkan, yine Avengers'ın azılı düşmanlarından biri olan Hydra lideri Baron Von Strucker da filmde Avengers'ın uğraşması gereken konulardan biri. (Malum elinde Loki'nin asası var.)    Toparlarsak Avengers'ın yeni filmi bomba gibi gelmeye hazırlanıyor. Ayrıca ileride çıkacak Marvel filmleri hakkında da pek çok bilgi edineceğimiz bir film bizleri bekliyor.
Marvel Evreninin En Güçlü 50 Karakteri
Kökleri 1939 yılında kurulan ''Timely Comics''e dayanan ve 1961 yılında ismini ''Marvel Comics'' olarak değiştirerek, 60'lı yıllardan itibaren altın çağını yaşayan, günümüzde de beyazperdede muazzam bir izleyici kitlesine sahip olan Marvel'ı bilmeyen yoktur. Ancak beyazperde dışında Marvel'ın gerçek yüzü olan çizgi romanları bambaşka bir evrendir. Ve işte temeli 1961 yılına dayanan Marvel çizgi roman evreninin en güçlü 50 karakteri!
Marvel Sinematik Evreninin Dünü Bugünü Yarını
Bildiğiniz gibi Avengers: Age of Ultron filminin çıkmasına saatler kaldı diyebilirz. Filmi izlerken elbet önceki ve ileride çıkacak filmlerden bahsedilecektir. Eğer sinematik evreni takip etmiyorsanız bahsedilen konuları anlamamanız normal. Bu yüzden bende MCU'da (Marvel Cinematic Univers) bulunan bütün filmleri listeleyerek az çok fikir sahibi olmanızı istedim.Tüm marvel filmleri için buraya tıklayın.
Marvel'ın 9 Gay Süper Kahramanı
İnsanlar kadın süper kahramanların başrolü kaptığı filmleri izlemek için yıllardır bekliyor. Kulislerde, 2017 ve 2018'de vizyona gireceği konuşulan Wonderwoman, Captain Marvel gibi filmleri buna ufak bir cevap olarak düşünebiliriz. Tabi yeterli olmadığı da kanıksanamaz bir gerçek... Peki gay karakterleri de sinemada görmek için daha kaç fırın ekmek yememiz gerekecek?  Sıkı çizgi roman takipçileri bilirler; amiral gemisi tabir edilen karakterler olmasa da Doctor Strange, Elektra, Jarvis, Mr. Fantastic hatta alternatif evrenin Wolverine'i olan X-Treme X-men'in LGBT bireyler olduğu biliniyor. Bu aslında 'Gay süper kahraman filmi de yapılsın!'dan ziyade, insanların keyif duyacağı derin ve zengin yeni karakterlerin boy göstermesi için iyi de bir fırsat olabilir. Şimdi Marvel çizgi romanlarında bulunan ve 'Beyaz perdede de görsek keşke.' denilen 9 LGBT Marvel karakteri;