Görüş Bildir

Kim Kardashian Haberleri

Kim Kardashian ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Kim Kardashian ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Kardashian Sinemanın En Kötülerinden Oldu
Oscar ödülleri öncesi Amerikan sinemasının en kötülerine verilen Razzie Awards (Altın Ahududu) ödülleri sahiplerini buldu. ‘Movie 43’ filmi en kötü film seçilirken, filmi yöneten 13 yönetme de ‘en kötü yönetmen’ ödülü verildi. ‘After After Earth/ Dünya : Yeni Bir Başlangıç’ filmini baba-oğul ikilisi Will ve Jaden Smith de Ahududu Ödülü’nü aldı. Oğul Jaden Smith en kötü erkek , baba Will Smith ise en kötü yardımcı erkek ödülüne layık görüldü. En kötü kadın oyuncu ödülü ise erkek oyuncu olmasına rağmen ‘Tyler Perry’s A Madea Christmas’ filminde bir kadını canlandıran Tyler Perry’e gitti. Yardımcı kadın oyuncu kategorisinin de yılın en kötüsü ise ‘Temptation: Confessions of a Marriage Counselor’ filmindeki kötü peformansıyla Kim Kardashian’ın oldu.haber kaynağı: 365haber.org/kültür-sanat haberleri
Ombre Saç Modası
Birkaç sezondur hayatımızda olan ama çok fazla günışığına çıkmayan ombre saç modası, bu sezon altın çağını yaşıyor. Defilelerden moda haftalarına, sokak modasından kırmızı halı ünlülerine kadar her yerde gördüğümüz bu saç rengi, 2014 Kış sezonuna renkli bir hava katıyor.Sanki saçlarımızın uçları güneşten açılmış gibi duran ve doğal bir parlaklık sağlayan ombre, koyudan açığa ya da açıktan koyuya şeklinde yapılıyor.