Görüş Bildir

Volodimir Zelenski Haberleri

Volodimir Zelenski ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Volodimir Zelenski ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Seçim İçin Adres Değişikliği Süresi Bitiyor mu, BM'deki Renkler Neyi Temsil Ediyor? Son Günlerdeki 7 İddia
Son zamanlarda sosyal medyanın kıpır kıpır dalgaları arasında sürüklenip giden, haber sitelerinin baş sayfalarında boy gösteren ve gazetelerin renkli sayfalarında kendine geniş bir yer bulan bazı haberler, aslında gerçeği tam anlamıyla yansıtmıyor. Ancak, bu durumun farkına varmak için biraz derinlemesine incelemek gerekiyor. Çünkü bu haberler ilk bakışta o kadar gerçekçi ve inandırıcı ki, hepimiz bir an için bu durumun aksini düşünmüyoruz bile. Şimdi, son günlerde gündemimizi allak bullak eden bu haberlerin aslında ne olduğunu ve gerçekte ne anlama geldiğini birlikte keşfedelim.Kaynak: Teyit.org, doğrulukpayı
Rusya Katliamı Reddetti: Buça'daki Toplu Mezar Uydudan Görüntülendi
ABD'li teknoloji şirketi Maxar, Ukrayna'nın başkenti Kiev'in yakınındaki Buça'daki toplu mezarların uydu görüntülerini paylaştı. Fotoğraflarda öldürülen sivillerin gömüldüğü yaklaşık 14 metre çapında bir hendek de yer aldı. Ukraynalı yetkililer, katliamdan Rus askerlerini sorumlu tutarken, Rusya iddiaları reddetmeye devam ediyor.
Piyasalar Haftaya Yoğun Başlıyor: Yurt İçinde Veri Bombardımanı
Yeni haftaya yurt içinde yoğun bir veri gündemiyle başlanacak. Kapasite kullanım oranı, hizmet güven endeksi, yabancı ziyaretçi sayıları, konut fiyatları ve beklenti anketi analistler tarafından yakından takip edilecek.Yurt dışında ise daha sakin bir veri akışı bulunuyor. Günün en önemli verisi Ifo endeksleri olacak. Hazine ihaleleri de günün takviminde yer alıyor.
Gündem Özetine Ek
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü'nde Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ile baş başa görüşecek, daha sonra heyetler arası görüşme yapılacak. İki lider, anlaşma imza töreninin ardından ortak basın toplantısı düzenleyecek ve akşam yemeğine katılacak. (İstanbul/15.00/16.00/17.00/18.30)