Görüş Bildir

Volodimir Zelenski Haberleri

Volodimir Zelenski ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Volodimir Zelenski ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Rusya Katliamı Reddetti: Buça'daki Toplu Mezar Uydudan Görüntülendi
ABD'li teknoloji şirketi Maxar, Ukrayna'nın başkenti Kiev'in yakınındaki Buça'daki toplu mezarların uydu görüntülerini paylaştı. Fotoğraflarda öldürülen sivillerin gömüldüğü yaklaşık 14 metre çapında bir hendek de yer aldı. Ukraynalı yetkililer, katliamdan Rus askerlerini sorumlu tutarken, Rusya iddiaları reddetmeye devam ediyor.
Gündem Özetine Ek
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü'nde Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ile baş başa görüşecek, daha sonra heyetler arası görüşme yapılacak. İki lider, anlaşma imza töreninin ardından ortak basın toplantısı düzenleyecek ve akşam yemeğine katılacak. (İstanbul/15.00/16.00/17.00/18.30)
Rusya, Ukrayna Topraklarında: Müdahalenin İlk 24 Saatinde Yaşananlar
Rusya, Ukrayna'nın doğusundaki Donbass'a özel askeri operasyon başlattı. Başkent Kiev'in yanı sıra bir çok kentte art arda patlamalar yaşandı. Askeri hedefleri bombaladığı belirtilen Rus kuvvetlerinin Kiev'e çok yakın olduğu bildiriliyor. Dünyanın gözü Ukrayna ve Rusya'ya çevrilmiş durumda. Pek çok ülkeden müdahaleyi kınayan açıklamalar geldi.Rusya'nın Ukrayna müdahalesinin ilk gününde yaşananları canlı blog olarak derledik...
Rusya'nın Ukrayna Saldırısı İkinci Gününde: İşte Yaşananlar
Rusya'nın Ukrayna'ya karşı başlattığı savaş ikinci gününde. Rus birlikleri başkent Kiev'e girmeye, Ukrayna güçleri ise buna engel olmaya çalışıyor. Bir yandan silahlar konuşurken diğer yandan da müzakere sürecine ilişkin açıklamalar yapılıyor.Gün boyunca yaşanan gelişmeleri canlı blog şeklinde derledik.