Görüş Bildir

Türk turist Haberleri

Türk turist ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Türk turist ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Avrupalılar'ın Türkler Hakkında Sahip Olduğu 15 Temelsiz Ön Yargı
Onlara sorsanız Türkler Arap'tır, bütün gün hamamda takılırlar, üçkağıtçıdır, dindardır, kültürsüzdür... Peki gerçekten öyle mi? Batılı güçlerin kendilerine kar sağlamak amacıyla bu tarz söylemler yaratması ve kendi toplumlarını üstün göstermesi ilk 15 yılını geçirdiğimiz bu çağda artık gülünç bir hal almaya başladı. Artık öğrenmeliler: Herkes insandır ve her yerde her tip insan bulunur!
Yönetmen Piotr Wancerz'ın Gözünden Türkiye
Matador Network ve Türk Turist Kurulu işbirliğiyle üretilen video ile hızlı bir Türkiye yolculuğa çıkalım.Videodaki Mekanlar: Ölüdeniz, Kaş, Istanbul, Kekova, Antalya, Olympos, Aspendos, Perge, Kaputaş, Patara, Side, Manavgat Şelalesi, Myra Örenyeri
Uçak Düşürme Krizinin Türkiye-Rusya Ticaretine Yapması Beklenen Ürkütücü Etkiler
Geçtiğimiz hafta SU-24 tipi bir Rus savaş uçağının Türk F-16'lar tarafından düşürülmesinden hemen sonra Rusya-Türkiye ilişkilerinde hızlı bir bozulma yaşandı. Önce Rusya bir dizi yaptırım açıkladı. Türkiye’den Rusya’ya mal taşıyan TIR’ları gümrüklerde bekletmeye başladı. Ardından Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Türkiye’ye karşı uygulanacak 6 maddelik bir yaptırımlar listesini imzalayıp yürürlüğe soktu.Türkiye'nin misilleme açıklamaları, ABD'nin görüşleri, Tsipras'ın tweet'leri derken her kafadan çıkan seslerle iyice gerilen bu ortam, her dönem en büyük ticaret partnerlerimizden biri olmuş Rusya'yla karşılıklı ekonomik ilişkilerimizi nasıl etkileyecek? Uçak krizi öncesinde ticari ilişkilerimizin durumuna bakalım ve krizin olası sonuçlarını inceleyelim.
Tarihi Bir Utanç Karesinden 'Espri' Üreten Gazeteci Işıklar, Tepkiler Üzerine Twitter'ı Terk Etti
Gazeteci yazar  Aykut Işıklar, Türkiye - Ukrayna arasındaki pasaportsuz seyahat imkanının önünün açılması ile ilgili Twitter üzerinden tepki çeken bir paylaşıma imza attı. Işıklar, İkinci Dünya Savaşı sırasında soykırıma maruz kalan insanların fotoğrafını 'Ukrayna'nın vizeyi kaldırdığını duyan ilk Türk turist kafilesi yola çıktı' yazısıyla paylaştı. Gelen tepkiler üzerine Işıklar önce paylaşımını silip özür diledi, ardından ise Twitter hesabını kapattı.