Görüş Bildir

Poyraz Karayel Haberleri

Poyraz Karayel ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Poyraz Karayel ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Yeni Sezonda En Çok Konuşulacak 15 Yerli Dizi
Reyting savaşını kazanamayıp yenik olarak ayrılan dizilerin yerine birbirinden iddialı yeni diziler yayın hayatına hazırlanıyorlar. İşte, yeni yayın döneminde ekranlarda göreceğimiz birbirinden iddialı yapımlar...
Türk Dizilerinin En Romantik 10 Evlilik Teklifi
Dizilerde hepimizin şüphesiz  izlemeyi çok sevdiği bir sahne var; evlilik teklifleri! Bazılarımız gözlerinden kalpler çıkartarak ekrana bakarken, bazılarımız “böyle teklif mi olur ya?” çeker. Teklifi edenin yerinde olmak istemeyen binlerce, teklif alanın yerinde olmak isteyen onbinlerce insan bulabiliriz. İşte sevenini/sevmeyenini ekrana kilitleyen evlilik tekliflerinden seçmece on tanesi!
Hangi Poyraz Karayel Karakterisin?
Poyraz Karayel son zamanlarda ülkemizde yayınlanan en ama en başarılı dizilerden biri. Her bir karakterinin kendine has oldukça güçlü betimlenmiş özelliklere sahip olması, her bir karakterinde kendimizden bir parça bulmamız da bunda büyük bir etken. E hal böyle olunca da bu kadar çok insan tarafından izlenen, bu kadar çok sevilen, böylesine mükemmel bir dizi için bir şeyler yapmasak olmazdı. Sonuç olarak, her bir karakteri ayrı mükemmel olan bu dizinin hangi karakteri seni daha iyi temsil ediyor dersin? Hemen teste buyuralım ve görelim!
Yeni Bir Hayat İçin Zayıfladılar: Mide Ameliyatı veya Sporla Kilolarından Kurtulan Ünlüler
Yaşamımızda en önemli şey sağlığımızdır; bunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden yediğimize, içtiğimize, yaşam biçimimize oldukça dikkat etmemiz gerekir. Biz de sizler için, 'Önemli olan sağlık!' diyen ve fazla kilolarından ameliyat yoluyla kurtulan 15 ünlüyü derledik.Şunu da belirtelim: Ameliyat, tek çözüm yolu değil. Sağlıklı beslenme ve spor ile formunuzu koruyabilirsiniz. İşte karşınızda bir anda verdiği kilolarla bambaşka bir dış görünüşe bürünen ünlüler!
Birinci Sezonu Kaçırdım Diye Üzülenlere Dev Hizmet: Yeni Başlayanlar İçin "Poyraz Karayel"
Asla polis sevmem diyenleri bir polise aşık eden, mafya babalarını asmak isteyenleri 'Baba'ya hayran bırakan, hiç Oğuz Atay okumamışların hayatına Atay'ı sokan ve ona hayran olanların başından kalkamadığı, Türk dizilerinden bir cacık olmaz diyenlere kapak gibi cevap olan dizi, Poyraz Karayel... Peki, yeni başlayanlar ve başlamayı düşünenler için şöyle bir özet geçip, kim kimdir, 1. sezonda neler olmuştur bakalım.