Görüş Bildir

Selami Şahin Haberleri

Selami Şahin ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Selami Şahin ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

80'ler Türkçe Pop'undan Pek Güzide 23 Şarkı
80'ler Türk Pop Müziği adına bir devri açan 10 yıllık bir dönem. 90'ların kinetiğine ham madde olacak kadar bir enerjiyi içerisinde tutmuş ve ara sıra dolmuş dolmuş taşmıştır.Pek çok şarkı arabesk olduğu iddiasıyla TRT'de yayınlanmasa da halkın sevgisi ve aşkı ile bu şarkılar ekranlarda dönmüştü...Şimdiden aklımıza gelmeyen ya da unuttuklarımız şarkılar adına sizden özür dileriz.Gelin şimdi o şarkıların güzel serüveninde bir ol seçerek biz de onlara yol arkadaşı olalım...
Demet Evgar ve Serkan Keskin'den Gitme Sana Muhtacım
İki beklenmedik insandan, yine beklenmedik bir şarkıya güzel bir klip.Demet Evgar ve Sekan Keskin’den, Selami Şahin’in bestelediği ama Zeki Müren’in duyurduğu “Gitme Sana Muhtacım” adlı şarkıya yaptıkları video klip 14 Şubat günü internette takipçileriyle sürpriz bir şekilde paylaşıldı.
Yaren ve Karlos Ben Sevdalı Sen Belalı | Ulan İstanbul
Kanal D'nin sevilen dizisi Ulan İstanbul, Şebnem Bozoklu'nun canlandırdığı Yaren ve Erkan Kolçak Köstendil'in canlandırdığı Karlos karakterleriyle çok seviliyor. Bu ikilinin geçtiğimiz bölümlerde seslendirdikleri Yanarım isimli şarkının çok beğenilmesinin ardından, bu ikiliyi mikrofon başında daha çok göreceğiz gibi.Zira Yaren ile Karlos, dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde yine izleyenleri mest etti. Selami Şahin imzalı 'Sen Sevdalı, Ben Belalı' isimli şarkıyla düet yapan Yaren ve Karlos ikilisi fenomen olma yolunda hızla ilerliyorlar.