Görüş Bildir

qnbdijitalkopru_2 Haberleri

qnbdijitalkopru_2 ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. qnbdijitalkopru_2 ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Çalışanların Sahip Oldukları Yan Haklar Nelerdir? Bir Şirket Maaşın Dışında Hangi Yan Hakları Vermeli?
Belirli bir hizmetin performansı için belirtilen maaşın üzerinde bir çalışana sunulan ek faydalar yan haklar olarak geçer. İş Kanunu yalnızca ücret, fazla mesai, genel tatil çalışması ve tazminat gibi ödemelerin ödenmesine ilişkin kuralları belirlemişken, yan hakların ödeniş şeklini, miktarını tamamen çalışan ve işverenin inisiyatifine bırakıyor. Peki bir şirketin çalışanına vermesi gereken, aynı ölçüde de motivasyonlarını artırıcı yan haklar nelerdir? Çoğumuz bazen bunu düşünmüyoruz bile. O yüzden yan haklar kavramını birlikte inceleyelim.
Şirketinizde Gerçekleştireceğiniz Dijital Dönüşümle Başarabileceğiniz 10 Şey
Baş döndüren bir hızla gelişen bilgi teknolojilerinin sağladığı olanaklar ve değişen toplumsal gereksinimler doğrultusunda daha etkin, daha verimli hizmet vermek için insan, iş süreçleri ve teknolojinin bütüncül dönüşümüne dijital dönüşüm veya e-dönüşüm denilmektedir.şimdi gelin bu dönüşümün şirketinize sağlayacağı faydaları birlikte inceleyelim!
Şirketinizde Daha Etkili ve Programlı Bir Düzen Oluşturmak İçin Çalışanlara Verebileceğiniz 8 Eğitim
İş dünyasına en iyi noktadan giriş yapabilmek için iyi bir eğitim, yabancı dil ve belirli alanlarda uzmanlaşmak, sertifika sahibi olmak şart. Bu sertifikaları edinebilmek için de tabii ki öncelikle kaliteli bir eğitim almak gerekli.Şimdi gelin, şirketinizde daha etkili ve programlı bir düzen oluşturmak için çalışanlarınıza vermeniz gereken eğitimler nelermiş birlikte inceleyelim!