Görüş Bildir

2022enler Haberleri

2022enler ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. 2022enler ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

2022 Yılında Tercih Edilen Akıllı Cep Telefonları
Teknoloji tutkunları toplansın! 2022 yılında en çok tercih edilen akıllı telefonları sizin için araştırdık. Birbirinden farklı markanın çeşitli özelliklere sahip akıllı telefonlarına bu içerikte yer verdik. Hemen birlikte göz atalım...'Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.'
En İyi Robot Süpürge Modelleri ve Tavsiyeleri
Teknolojinin hayatımıza kattığı en güzel kolaylıklarından biri olan robot süpürgeler artık her evin ihtiyacı. Ev işlerinde kolaylık sağlayan akıllı süpürgeler, birçok marka tarafından farklı özellikleriyle karşımıza çıkıyor. Bu alanda en sevilen markaların başında Xiaomi Robot Süpürge ve Roborock S5 Max modeli gelse de farklı markalarda ve modellerde de tercih edebileceğiniz akıllı süpürgeler yer alıyor.Son zamlardan sonra robot süpürgelerin fiyatı da özellikleri kadar merak ediliyor. Onlarca marka ve modelin arasında tavsiye edilen ve en memnun kalınan robot süpürgeleri fiyatlarıyla birlikte sizin için bir araya getirdik. Seçmekte kararsız kalıyorsanız ''Robot süpürge de en iyi marka hangisi?'' ve ''Emiş gücü en yüksek robot süpürge hangisi?'' gibi sorulara cevap arıyorsanız, kullananlar tarafından tavsiye edilen en iyi robot süpürgeleri aşağıdan inceleyebilir ve kararınızı verebilirsiniz.Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir. Stok durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.“Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.” 
Bebişlere Doyamadık: 2022 Yılı Bitmeden Çocuk Sevinci Yaşayanlara Gelin Birlikte Bakalım!
2022 yılı pek çok hamilelik haberini aldığımız bir yıl oldu. Sosyal medyanın hayatımıza girmesi ile birlikte pek çok isim adeta evimizde bizlerle yaşayan ve hayatını kendimizinki kadar iyi bildiğimiz kişiler arasında yerini aldı. Bu süreçte evlenen, hamile kalan ve doğum yapan isimlerin de tüm süreçlerini birlikte izledik. Gelin 2022 yılında hamile kalan ve doğum yapan fenomenlere birlikte bakalım. 2022 bebişleri karşınızda! 👇 (Maşallah demeyi unutmayın! 🧿)
Harika Bir Sinema Gecesi İçin Not Alın: 2022'nin En Çok Puan Alan Filmleri
2022 yılı, özellikle de pandemiden sonra film konusunda oldukça çeşitli bir yıl oldu. Yerli yabancı birçok çeşitli filmin çıktığı 2022 yılında merakla beklenen bazı yapımlarda beyazperde de izleyici ile buluştu. İçerisinde Batman, Her Şey Her Yerde Aynı Anda, The Northman gibi filmlerin de bulunduğu; 2022'nin en yüksek puanlı filmlerini sizin için listeledik. İyi seyirler. 🎥🎬