Görüş Bildir

Lenovo Gaming Haberleri

Lenovo Gaming ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Lenovo Gaming ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Sons of The Forest'ta Virginia'sı Ölenler Buraya: Virginia Nasıl Geri Getirilir?
The Forest'ın devamı niteliğindeki Sons of The Forest Erken Erişim olarak çıkış yaptı. Milyonlarca oyuncu da macerayı erkenden deneyim edebilmek için oyuna hücum etti. Oyuncular adada hayatta kalmaya çalışırken her türlü yardımdan faydalanmaya çalışıyor. Bu yardımlardan birisi de oyundaki NPC'ler. Gerek hikayede gerek oynanışta rolleri olan bu NPC'ler oyun deneyiminizi etkileyebiliyor. Bu yazımızda olur da kötü bir durum gerçekleşir ve Virginia ölürse ne yapmanız gerektiğine değineceğiz.
Game Pass'te Oynayabileceğiniz En İyi Bağımsız Oyunlar
Game Pass içinde her türden onlarca oyun barındıran harika bir oyun kütüphanesi. FPS'lerden rol yapma oyunlarına, simülasyonlardan stratejilere spordan yarışa envai türlü çeşit oyun bu kütüphanede oynanmayı bekliyor. Game Pass ayrıca bağımsız oyunlar konusunda da oldukça zengin. Peki yüzlerce oyun arasından hangi bağımsız yapımlar zamanımıza gerçekten değiyor? Bugünkü listemizde Game Pass'in en iyi bağımsız yapımlarına değineceğiz.
Bu Rehberle Riot Hesabınızı Game Pass'e Bağlamak Çok Kolay Olacak
Game Pass her geçen gün daha da çekici hale gelmeye devam ediyor. Sunduğu onlarca kaliteli oyunun yanı sıra artık Game Pass üzerinden Riot Games oyunlarını oynamak da mümkün olacak. Üstelik bu sayede gerek Valorant'ta gerekse de League of Legends'de bir çok özellikten yararlanabileceksiniz. Hadi lafı çok uzatmadan hesabınızı nasıl bağlayacağınıza değinelim.
Bir Oraya Bir Buraya Zıplayabileceğiniz Parkur Oyunları
Oyunlarda bir yerden bir yere gitmek bazen çok sıkıcı bazense çok eğlenceli olabiliyor. Bazı oyunlarsa bu durumu alıp doğrudan bir oyun mekaniği olarak karşımıza koyuyor. Size farklı hareket şemaları ve yüzeyler verip bunları kullanarak ilerlemenizi isteyen oyunlarda, eğer yeterince iyiyseniz, çok güzel hareketler ve kombolar ortaya koyabiliyorsunuz. Bugünkü listemizde parkur delilerinin oynayabileceği en iyi parkur yapımlarını sıralayacağız.
Oyunlarda Önemli Kişiler Olmaktan Sıkılanlar Buraya: Sıradan İnsanları Oynadığımız Yapımlar
Oyunlarda çoğu zaman özel ve önemli kişileri oynuyor, hikayeyi onların gözünden deneyim ediyoruz. Birkaç saatliğine de olsa yaşadığımız sıradan hayatlardan sıyrılıp bı olağanüstü dünyalara gitmek ve başka birisi olmak bizlere çok keyif veriyor. Fakat bu durum bazen insanları sıkabiliyor. Her daim göz önünde olan önemli ve eşsiz kişileri oynamaktansa sıradan insanlara hayat vermek daha çekici gelebiliyor. Bu listemizde kimsenin umursamadığı ve özel bir yanınızın bulunmadığı karakterlerle oynanan oyunlara bakacağız.
Yılda 3 Milyon Kazanan Var! PUBG'den LOL'e, Dünyanın En Fazla Para Harcanan ve Para Kazandıran Oyunları
Oyun oynamak; günü renklendiren, stres atmayı sağlayan ve sizi eğlendiren en keyifli aktivitelerden biri. Yapımında büyük paralar harcanan bu oyunlar, keyifli vakit geçirmeyi sağlamanın yanı sıra eşsiz bir maceranın içerisine de dalmayı sağlıyor. Tabii bu eğlence her zaman ücretsiz olmuyor. Bazı oyunlar çok para harcamayı gerektirirken bazılar hem kazanıyor hem kazandırıyor. İşte dünyanın en fazla para harcanan ve para kazandıran oyunları!
Biraz da Nasıl Göründüğüne Bakalım! 2022'de Çıkmış Sanat Yönetimi En İyi 13 Oyun
Oyunları incelemek için kilo işi parametre vardır normalde. Eğer varsa hikaye anlatımı, mekaniklerin özgünlüğü ile akıcılığı vb. sadece bu parametrelerin bazılarıdır. Sanat yönetimi ise en gözle görülebilir olan kısmı ki bir oyunun güzel gözüküp gözükmediğini anlamak için oynamaya gerek bile yok. İşte bugünkü listemizin konusu bu. 2022'de çıkan ve en güzel gözüken 13 oyunu derledik. Dilerseniz başlayalım!