Görüş Bildir

Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Kısmetse Olur ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Selin Ciğerci'nin Sır Gibi Sakladığı Sevgilisi Ortaya Çıktı! Ünlü Fenomenin Sevgilisi Tolga Kulakçı Kimdir?
Magazin dünyasında adından çok sık söz ettiren Selin Ciğerci, 2019 yılında Gökhan Çıra ile evlenmiş, 10 Eylül 2021'de anlaşmalı bir şekilde bitirmişlerdi. Gözler şimdi Selin Ciğerci'nin aşk hayatında. Ünlü ismin hayatında birileri var mı yok mu tartışması magazin dünyasında yerini bulurken, çok önemli bir iddia ortaya atıldı ve sır gibi saklanan sevgili ortaya çıktı. Selin Ciğerci'nin Tolga Kulakçı ile aşk yaşadığı iddia edildi ve bununla ilgili Ciğerci de ilk kez konuştu. İşte Selin Ciğerci'nin yeni aşkı...
Kısmetse Olur Aşkın Gücü 18 Ocak Çarşamba İzle: Kısmetse Olur 33. Bölüm Full HD İzleme Ekranı
Aşk, heyecan, kaos, tartışma...bunların hepsini barındıran bir program:Kısmetse Olur Aşkın Gücü. Yeni formatıyla ekranlara dönen Kısmetse Olur Aşkın Gücü hız kesmeden devam ediyor. 33. bölümüyle ekranlara gelecek programı milyonlarca kişi yakından takip ediyor. Peki gündemden düşmeyen olayların yaşandığı Kısmetse Olur Aşkın Gücü nereden izlenir? İşte 18 Ocak Çarşamba günü Kısmetse Olur Aşkın Gücü izleme ekranı..
Yeni Bir Hayat İçin Zayıfladılar: Mide Ameliyatı veya Sporla Kilolarından Kurtulan Ünlüler
Yaşamımızda en önemli şey sağlığımızdır; bunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden yediğimize, içtiğimize, yaşam biçimimize oldukça dikkat etmemiz gerekir. Biz de sizler için, 'Önemli olan sağlık!' diyen ve fazla kilolarından ameliyat yoluyla kurtulan 15 ünlüyü derledik.Şunu da belirtelim: Ameliyat, tek çözüm yolu değil. Sağlıklı beslenme ve spor ile formunuzu koruyabilirsiniz. İşte karşınızda bir anda verdiği kilolarla bambaşka bir dış görünüşe bürünen ünlüler!
Kısmetse Olur Severler Buraya: Dünden Bugüne Ayça-Emre İlişkisi
Çoğunuz bu programı biliyorsunuz ama bilmeyenler için de kısaca bir özet geçelim. Bu program tipik evlendirme muhabbetlerinin döndüğü, gelin adayları ve damat adaylarının olduğu, 'birbirlerine en uygun adayı bulmak için' gelmiş 7 kadın ve 7 erkekten oluşan bir programdır. Her hafta bir gelin adayı veya damat adayı elenir, yerine yenisi gelir. Elemeler adaylar ve halk oylaması tarafından yapılır. En çok oyu alan aday da koruma altına alınır.Sizin için bu programdan derlediğimiz fırtına yaratan bir aşkı ele aldık. İşte size dünden bugüne Ayça ve Emre ilişkisi..
Televizyon İzlemekten Gram Zevk Almayan Kişilerin 15 Genel Özelliği
'Televizyon izlemediğini söylemek' biraz iddialı bir söylem olabilir. Nadiren de olsa açıp bakarsın, evinde izlemesen bile gittiğin her yerde televizyon açık olduğu için izlememek pek mümkün değildir.Bizim burada bahsettiğimiz ise televizyon izlemeyi ihtiyaç olarak görmeyenlerin, saatlerce ekran karşısında durmayanların anlayacağı durumlar...