İnternetin Arka Sokaklarına Doğru Yolculuk: Türkiye BDSM Ortamlarının Hanımağaları Sahibeler

-

Sosyal medyanın karanlık sokaklarına pastane baskını yapan Uğur Dündar gibi dalan editörünüz olarak yepyeni bir konuyla karşınızdayım. Bu içerikteki konumuz BDSM. Önce BDSM nedir ne değildir onu öğrenerek başlayalım. Daha sonra da halkımız kendi imkanları dahilinde bu cinsel fantaziler bütününü nasıl uyguluyor görelim. Sonra da sahibelik olayına dalalım.

Neydi bu BDSM? BDSM emekti.

Sözlük anlamı rızaya bağlı olarak fiziksel baskı ve kuvvetli duyusal uyarımın uygulandığı ve fantezi güç rolü oynamanın yapıldığı cinsel tercih ve kişisel ilişki türü imiş. 

Buradaki B: bondage bağlama

D: disiplin

S: sadizm

M: mazoşizm

Tabii dominance ve submission (hakimiyet ve teslimiyet) kelimelerinde d ve s harflerinin açılımları da doğru. Her ikisi de kullanılıyor.

Edebiyat ve sinemada infial yaratan 50 Ton serisiyle bu fenomen ülkemize de sıçradı.

Bu tip ilişkilerde taraflardan biri sahip veya sahibe diğeri de köle oluyor. Konumuzun ana başlığı da sahibeler!

Tabii bu işler filmlerdeki kadar estetik değil.

Nice koçyiğitler bu sahibelik kölelik işine gönül vermiş durumda... Anası bi' bardak su istese getirmeye üşenir.

Hem döverim hem severim diyenler de var.

Adabı vardır sahibeliğin...

Sahibeniz size kafayı takabilir.

BDSM'ci olabiliriz ama geleneklerimizden de vazgeçmeyiz!

"Camianın eski tadı yok" diyenler de var. BDSM camiası vefasız anam...

Yazık...

Aaaahhh benim çilekeş kardeşim...

Bu da başka bir seanstan. Hani kalkmıştı kölelik?

Tabii sahibelerin kendilerine has jargonları, alet edevatları, kendilerine göre bir felsefeleri var elbet...

Ancak köle almaya otogara gitmek gibi alışkanlıklardan kurtulamayanlar da var.

Hayat da Grinin Elli Tonu filmi gibi değil... Köle kırbaçlayan o eller yarım saat sonra fasulye konservesine girişebiliyor...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ruzonize

18+ sınırı koyun.

tenroujima

Bu nasıl bir içerik? Yahu çocuklar da girip çıkıyor buralara, kaldı ki onlar olmasa bile nedir yani bu? Dünyada çok daha iğrenç şeyler var onları da paylaşın isterseniz...

asosyal-filozof

Oğuzhan Uğur'un da ne mal olduğunu görüyoruz. Eğitim düzeyiymiş, yok sevgi saygıymış. Bunların böyle hassas konularda duyarlılık göstermemesinin nedeni tam olarak orospu çocuğu olmaları. Ancak soytarılık yaparak para ve ün kazanmanın derdindeler. Hacker olsaydım şu sayfanın amına koymuştum net!

melonsapka

ÇOK VAR BUNLARDAN. MESAJ ATILYORLAR SOSYAL MEDYADA .YOK EFENDİM SAHİBEM OLUN NİYETİM ŞU BU DEĞİL SADECE KÖLELİK. BAŞTA DURUMA AYIKAMIYOSUN. ARAŞTIRINCA ÇIKIYOR İŞİN KOKUSU. NORMAL BİRİNİN BULAŞMASINI TAVSİYE ETMEM. ZİRA SADECE ÇIKARINIZ İÇİN BİRİNE SAHİBELİK YAPACAKSANIZ BİR SÜRE SONRA PSİKOLOJİNİZ BOZULUR VE KENDİNİZİ OLMADIĞINZ BİR YERDE GÖRMEYE BAŞLARSINIZ. HERYERDE PATRONLUK TASLAMAYA ÇALIŞAN SALK BİR TİPE DÖNÜŞÜRSNZ

kendinikakanagackakan

"Normal" nedir? Toplumun geneli tarafından kabul edilen şeyler bütünü. Peki toplumun baskısına boyun eğmemiş "birey"ler bu normlara uymak zorunda mıdır? Kesinlikle hayır. İki insanın kendilerince verdikleri kararlar neticesinde ortaya çıkmış durumlar ne diye sizi geriyor? Herkes sizin gibi kuru kuru istemiyor işte. Ayak yalamak istiyor, kadınına kendi üzerinde hakimiyet kurması için izin veriyor. Siz dünyayı ne zannediyorsunuz bilmiyorum ama gün içinde karşılaştığınız kişilerin çoğu, dişi veya erkek, bu tarz ilişkiler için can atıyor lâkin kendine itiraf etmekten çekiniyor. Durum böyle olunca da bastırılmış istekler gün yüzüne çıkıyor ve "makatına yumurta soktu, şişe soktu, patates soktu" gibi haberlerle karşılaşıyoruz.

kendinikakanagackakan

Aynı zamanda bu ilişkilerin seviyeleri var, herkes direkt götüne trafik konisi sokup anal gaping yapmıyor; kimi sadece foot-lick, femdom ve dirty talk kısmını uygular kimi de kendini çarmıha gerdirip kırbaçlatır. Seni, beni, onu, bizi ilgilendiren ne? Bugüne kadar olan ilişkilerimde de karşı taraf BDSM olayında benden daha istekliydi ki ben reddedeceklerini beklerken... Burada "ayyyy çok piisss, ayıııppp" diye nâmus bekçiliği yapmayın sik kırıkları. Twitter'da dolanan amatör bunlar zaten.

Gizli Kullanıcı

aptal orospu evlatları sizi

Görüş Bildir