Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Fake Değil Gerçek! Kadınların Orgazm Olmadan Önce ve Sonraki Halleriyle O-Project

4.9bPAYLAŞIM

Cinsellik toplum içinde her zaman kapalı kapılar arkasında gizlice konuşulan bir konu olmuştur. Kadınların cinsel dünyasının, garip bir şekilde tabu olduğu günümüzde, bu tabuları yıkmak için yapılmış cesaret gerektiren bir çalışma: "O Project"

1. Geçen yıl büyük ses getiren "3 Glasses" projesinin de sahibi olan fotoğrafçı, "O Project" adıyla kadınların orgazmdan önceki, orgazm halinde ve orgazm sonrası fotoğraflarını çekti.

2. Cinsel mutluluk markası Smile Makers ile birlikte kadınların cinsel dünyasını daha önce gösterilmemiş biçimde göstermeyi başardı.

3. 20'den fazla kadının mimiklerini yakalayan sanatçı bu iş için profesyonel masajcılarla çalıştı.

4. Bir kişinin 4 ayrı fotoğrafından oluşan çalışmada kişilerin hızlı ya da yavaş şekilde orgazm olmasıyla değişen mimiklerini yakaladı.

5. "Surat fotoğrafları eğlenceli ve seksi ama ilginç yanı diğer her yeri fotoğrafçıdan bile gizli tutmak" diye açıklıyor fotoğrafçı.

6. Amerika ve Fransa gibi kadınların cinsel açıdan daha rahat olduğu ülkeler ve daha tutucu oldukları Çin ve Singapur gibi ülkelerden kadınlarla çalıştı.

7. ''Bütün kadınlar geçmişleri ne olursa olsun,kendi cinsellikle alakalı tercihlerinde kararları kendileri vermeli.''

Çalışmanın altında yatan mesaj: " Bütün kadınlar geçmişleri ne olursa olsun,kendi cinsellikle alakalı tercihlerinde kararları kendileri vermeli. Kadınların bu konuda hakettikleri güç ve eğlence serbest bırakılmalıdır."

8. " Kadınların cinselliği hep kapalı kapılar arkasında yaşandı ve çoğunlukla ayıplandı.''

Proje hakkında konuşan Smile Makers marka yöneticisi Fan Yang şöyle söylüyor: " Kadınların cinselliği hep kapalı kapılar arkasında yaşandı ve çoğunlukla ayıplandı. Marcos ile  iş birliğimiz bu konudaki ön yargıları kırmak ve kadınlara bu konuda özgüven aşılamak içindi"

9. Kadınların cinsel hakları konusunda hala eksikler bulunan günümüzde bu tabuların aşılmasından umutlu olduklarını belirttiler.

10. ''Bütün ihtiyacımız olan bir gülücük''

Yang: " Tüm kadınlar ilk fotoğraflarında sakince oturuyolardı. Fakat son fotoğrafa geldiğimizde resmen parlıyor ve etrafa gülücükler saçıyolardı. Son fotoğraflardaki güçlü kadın görüntüsü toplumumuzun ihtiyacı olan şey. Bu projeyi gören bütün herkesin kendi vücut ve cinsellikleri hakkında  özgüveninin daha da yükselmesini umuyorum. Bütün ihtiyacımız olan bir gülücük."

11. '' Bir tabu olan cinselliğe mizah merceğinden bakınca insanların kendi fikirlerini daha özgürce verebiliyor olduğunu görüyoruz.''

Marcos Alberti:" Kadınlarla cinsellik ve zevkler hakkında bu kadar açıkça konuşabilmeyi seviyorum. Bir tabu olan cinselliğe mizah merceğinden bakınca insanların kendi fikirlerini daha özgürce verebiliyor olduğunu görüyoruz. Bu da insanların düşüncelerinde büyük bir değişim sağlamaya kadar gidebilecek bir yol."

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lonely777

tabi ya suç hep erkeklerde allah için siz yatakta geyşa gibisiniz işi doğru düzgün yapmayan biziz. Sonra neden aldatıldık dersinizi, neden acaba dimi.! cinselliği sadece görev olarak gören kadınlar seksi hak etmiyorlar. (Allahtan sağlamasını yaptım zamanında sorun bende değil o kesin)

Gizli Kullanıcı

hepsini sktiinize göre dağılabilirsiniz!...

terminator

Sen hiç akıllanmayacaksın onedio

dogalseveriz

Yöresel ve Dogal severleri www.dogalseveriz.com 'a bekleriz:) instagram:@dogalseveriz

ceberrut

Sizin sevişirken attırdığınız çığlığı biz bir öpücük de attırırız.İMZA:Duvar yazısı...

Görüş Bildir