Görüş Bildir

Beyazıt Öztürk Haberleri

Beyazıt Öztürk ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Beyazıt Öztürk ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

'Bana Kimse Beyaz Show İzlettiremez'
Beyaz TV'de yayınlanan ve sunuculuğunu Tv yorumcusu, gazeteci yazar Yüksel Aytuğ'un üstlendiği Medyatik programına konuk olan Ünlü showman Beyazıt Öztürk canlı yayında çok konuşulacak bir itirafta bulundu. 'BANA KİMSE BEYAZ SHOW'U İZLETTİREMEZ'Ünlü şovmen 'Bana hayatım boyunca benim ekip de dahil kimse Beyaz Show'u izlettirememiştir, izlettiremez de. Ben izlemem. Çünkü; kendi görüntümü sevmiyorum. Mesela espri felan oluyor, aman niye yapmışım diyorum. Bir kere izledim, izledikten sonra programa çıktım elimi ayağımı nereye koyacağımı bilemedim. Onun için şimdi seyrederken bir garip bakıyorum' dedi.
Beyaz'ın Şakasına Sıla'dan Cevap!
Her konuğuna sürpriz videolar hazırlayan Beyazıt Öztürk'e bu kez şarkıcı Sıla özel bi klip hazırladı. Ekranların fenomen haline gelen şov programı Beyaz Show'un dün akşamki konukları manken, oyuncu Tuba Ünsal, oyuncu Şevket Çoruh ve şarkıcı Sıla'ydı. Programına konuk ettiği hemen hemen her konuğuna sürpriz şakalar ve videolar hazırlayan Beyazıt Öztürk, şarkıcı Sıla için hazırladığı klibi izleyenlerine sunmak için hazırlanırken; sürpriz bu kez konuğu olan Sıla'dan geldi. Sıla'nın Beyaz için hazırladığı klip, izleyenler ve stüdyodaki konuklardan tam not aldı.kaynak:http://www.acunn.com/haber/beyazin-sakasina-siladan-cevap/143251