Görüş Bildir

Nancy Pelosi Haberleri

Nancy Pelosi ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Nancy Pelosi ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Helsinki'de Tarihi Zirve: Trump ve Putin Görüşmesinde Trump'ın Tavrı Büyük Tepki Topladı
Pazartesi günü, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve ABD Başkanı Donald Trump arasında Helsinki’de tarihi bir zirve gerçekleştirildi. Daha sonra ise bir basın toplantısı yapıldı ve bu toplantıda Amerikan seçimlerine Rus müdahalesi olmadığını dile getiren Trump, Putin’e güvendiğini belirtti. Bu sözleriyle ABD’de bazı kesimler tarafından “vatan haini” olarak adlandırıldı.
Sizin Üzerinizde Ne Kadar Etkili Oldukları Tartışılır Tabii Ama TIME Dergisi 2019'un En Etkili 100 İnsanını Açıkladı!
Devir teknoloji devri biliyorsunuz, artık tüm dünya tek bir dokunuşla birbirinden haberdar olabiliyor ve neler olup bittiğini canlı canlı izleyebiliyor. Özellikle Z kuşağında oldukça kendini hissettiren bu durum, 7'den 70'e herkesi etkisi altına almış durumda. Her gün adını duyduğumuz, okuduğumuz, takip ettiğimiz bu insanları aslında hepimiz biliyoruz ama resmiyete dökülmesi açısından dünyaca ünlü TIME dergisi bu isimleri bir araya getirmiş. İşte liderlerden sanatçılara, öncülerden ikonik isimlere TIME dergisinin seçtiği 2019'un en etkili 100 ismi...
Konuşma Dökümü Doğruladı: Trump, Ukrayna Liderinden Biden İçin Soruşturma İstemiş
Beyaz Saray, ABD Başkanı Donald Trump hakkında görevden alınma sürecinin başlatılmasına neden olan ve Ukrayna Cumhurbaşkanı Vladimir Zelenskiy ile yaptığı 25 Temmuz tarihli telefon konuşmasının dökümünü yayımladı. Dökümde, Trump'ın görüşmede Zelenskiy'den eski Başkan Yardımcısı ve Demokrat Parti başkan aday adayı Joe Biden'ın oğlunun şirketiyle ilgili soruşturma konusunda devreye girmesini istediği görülüyor.
ABD Başkanını Seçiyor: Twitter Trump'ın Tweetlerini Yine Engelledi
Önümüzdeki dört yıl boyunca Amerika Birleşik Devletleri'ne Cumhuriyetçi Partili Donald Trump mı yoksa Demokrat aday Joe Biden mı başkanlık edecek? 3 Kasım günü yapılan seçimlerin üzerinden üç gün geçti; ülkenin yeni başkanının kim olacağı henüz netleşmiş değil.Şu ana kadar her iki aday da Seçici Kurul'da 270 üyeye ulaşamadı. İlk sonuçlara göre Biden rakibi Trump'ın önünde götürdüğü yarışta zafere yakın olan isim.Seçimin sonucunu büyük ölçüde Georgia, Nevada, Arizona ve Pensilvanya'da devam eden oy sayımları belirleyecek. Joe Biden, sandıkların yüzde 99'unun açıldığı Georgia'da Trump'ın önüne geçti.Demokrat adayın ayrıca Pensilvanya'da da Trump'ın önüne geçtiği duyuruldu.Georgia Eyalet Dışişleri Bakanı, eyalette yeniden sayım yapılacağını açıkladı.